reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo IdeaPad N4020

Lenovo IdeaPad Slim 3 için 1.900 TL’lik indirim fırsatı [Nisan 2024]

 - Güncelleme: 30 Nisan 2024 20:45

Uygun fiyatıyla dikkat çeken Lenovo IdeaPad Slim 3 dizüstü bilgisayar için yeni bir indirim fırsatı yapıldı. Intel‘in Core i5-12450H işlemcisiyle gelen dizüstü bilgisayar bütçesini yormak istemeyen kullanıcılara hitap ediyor.

Full HD çözünürlüklü 15,6 inç ekranı bünyesinde barındıran Lenovo IdeaPad Slim 3 modelinin dahili depolama kapasitesi ise 256 GB. Parlamaları engelleyebilen bu ekranın parlaklık değeri ise 250 nit. Ekranda dokunmatik özelliği bulunmuyor. Grafik işlemcisi tarafında Intel’in UHD grafik işlemcisi bilgisayarda bulunuyor. USB-A, HDMI, USB-C, 3.5 mm kulaklık girişi, SD kart okuyucu ve USB-A bilgisayarın bağlantı noktaları arasında. SD kart okuyucusu sayesinde kullanıcılar fotoğraf makinelerindeki içerikleri hızlı bir şekilde bilgisayara aktarabiliyor. İşletim sisteminin bulunmadığı bilgisayara kullanıcıların işletim sistemi yüklemesi de gerekiyor. Cihazda ayrıca 720p çözünürlük sunan web kamera yer alıyor. Bu kamerayla görüntülü görüşmeler yapılabiliyor. Dolby Audio destekli 1.5 watt gücünde iki adet hoparlörü de bünyesinde barındıran bilgisayarda iki adet mikrofon da bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo IdeaPad Slim 3 modelinin kampanyalı fiyatı ne kadar ?

47 Wh’lık pile sahip olan bilgisayar 65 watt’lık adaptörle şarj olabiliyor. 1,62 kilogram ağırlığındaki bilgisayarın fiyatı 14.899 TL‘den 12.999 TL‘ye gerilemiş durumda. Kullanıcılar dizüstü bilgisayarı kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alabiliyor. Teknolojik cihazlarda olduğu gibi bilgisayar fiyatlarının da yükseldiği Türkiye’de paylaştığımız bilgisayar modeli fiyatıyla makul görünüyor.

Lenovo

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın