reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo’dan e-ink ekranlı bütçe dostu aktivite bilekliği

Dizüstü bilgisayar alanındaki başarısından sonra akıllı telefon sektöründe de atılımlar yapan Lenovo, son olarak yeni aktivite takip bilekliği ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz aylarda Sony’nin piyasaya sürdüğü Smartband Talk akıllı bilekliklerinde olduğu gibi Lenovo’nun Vibe Band VB10 modelinde de e-ink ekran yer alıyor. Ancak Smartband’in aksine Lenovo’nun modelinde plastik değil, metal bir çerçeve yer alıyor. Kayış kısmı ise kauçuktan üretilmiş. Siyah, beyaz ve altın renkleriyle piyasaya sürüleceği açıklanan bilekliğin ağırlığının ise 30 gram civarında olacağı belirtiliyor.

VIBE Band VB10 1
Lenovo‘nun belirttiğine göre bilekliğin pili tek şarj ile 7 gün boyunca dayanabiliyor. Aktivite bilekliklerinde standart olarak bulunan adım sayar, kalori ölçer ve uyku takibi özelliklerini bir arada sunan Vibe Band VB10, bunların yanı sıra telefona gelen bildirimleri de sürekli açık olan ekranında gösterebiliyor.

vibe-band-vb10-4-970x646-c
iPx7 sertifikası sayesinde 1 metreye kadar derinlikte suda 30 dakika süreyle su geçirmeyen bilekliğin Nisan ayında piyasaya sürüleceği belirtiliyor. Bilekliğin satış fiyatının ise 89 dolar olacağı dile getiriliyor.

vibe-band-vb10-3-970x646-c

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Lenovo’dan e-ink ekranlı bütçe dostu aktivite bilekliği” için bir cevap

  1. çağdaş dedi ki:

    Fiyat ve performans açısından düşünülebilir