reklamı kapat

POPÜLER

LG G Flex 3, Snapdragon 820 ile mi geliyor?

LG’nin bu yıl ikinci modelini piyasaya sürdüğü G Flex serisinin yeni üyesi merakla bekleniyor. Önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek olan cihazla ilgili ilk bilgiler gelmeye başladı. Söylentilere bakılırsa yeni cihazda Snapdragon 820 çipset ve diğer üst düzey özellikler bir arada bulunacak.

İddialara göre LG G Flex 3, 2016’nın mart ayında raflardaki yerini alacak. Snapdragon 820 işlemcinin aralık ayında geliştiricilere gönderileceğini göz önünde bulundurursak LG’nin yeni akıllı telefonunda bu çipsetin kullanılma ihtimali kuvvetleniyor. 6 inçlik dev bir Quad HD (2560 x 1440 piksel) ekranla birlikte geleceği söylenen cihazda 4 GB RAM ve 32 GB depolama alanının yer alacağı belirtiliyor. 20,7 megapiksel çözünürlüğünde arka kameranın bulunacağı iddia edilen cihazda 8 megapiksel çözünürlüğünde selfie kamerasının kullanılacağı da söylenenler arasında.

Tüm bunların yanı sıra LG’nin ilk kez LG G Flex 3’te parmak izi okuyucu kullanacağı da heyecan verici iddialardan biri olarak göze çarpıyor. Henüz piyasaya çıkmasına uzun bir süre olan telefonla ilgili ortaya çıkan bu iddiaların şu an için kesinlik payı bulunmuyor. Önümüzdeki dönemlerde gelecek yeni bilgilerle birlikte cihazın üstündeki sır perdesinin aralanması bekleniyor.

*Haberde kullanılan görsel LG G Flex 2’ye aittir.