reklamı kapat

POPÜLER

LG G4’ün tasarımı G3’ten çok farklı olacak

Bu yılki Mobil Dünya Kongresi’nde iki büyük duyuru gerçekleşti. Samsung ve HTC merakla beklenen amiral gemilerini tüm dünyaya gösterdi. HTC’de büyük bir değişiklik göremedik ancak Samsung’un yeni telefonlarıyla bambaşka bir tasarım anlayışına geçiş yaptığına şahit olduk. Görünüşe bakılırsa fuarda sessiz kalan LG de Samsung’un yolunda.

Bu yılki fuarda akıllı saat ve bilekliklerini tanıtmakla yetinen LG, yeni bir amiral gemisi duyurmadı. Şirket bu hamlesini nisan ayına saklayarak diğer devler arasında kaybolmak istemedi. Başkan Juno Cho, gelecek ay kullanıcıları nelerin beklediğine dair önemli bilgiler verdi.

LG G4’te kullanılacak olan işlemcilerin kendi üretimleri olacağını belirten Cho, ancak asıl sürprizin tasarım kısmında yaşanacağını ifade etti. Cho, G4 tasarımının G3’ten radikal bir şekilde farklı olacağını belirterek 2015’te en çok telefon satan üçüncü isim olmak istediklerini söyledi.

* Haberde kullanılan görsel LG G3’e aittir.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“LG G4’ün tasarımı G3’ten çok farklı olacak” için bir cevap

  1. Çağrı Bostancı dedi ki:

    büyük markalar arasında plastik kasaya devam eden kalmadı. Apple, Samsung, Sony ve HTC tamamen cam,metal gövdelere geçti. LG’de mecburen geçiş yapacaktır.