reklamı kapat

POPÜLER

LG Watch Urbane’in fiyatı resmi sitede ortaya çıktı

MWC 2015‘te LG tarafından duyurulan ve tasarımıyla göz doldurmayı başaran LG Watch Urbane’in fiyatı, LG’nin Güney Kore sitesinde kendisini gösterdi. Görünen o ki, LG’den uygun fiyatlı akıllı saat bekleyenler büyük bir hayal kırıklığına uğrayabilir.

LG’nin Güney Kore‘ye özel haberler yayınladığı blog sitesinde LG Watch Urbane’in 650.000 kore wonu olacağı belirtiliyor. Bu fiyatı dolara çevirdiğimizde 588 dolar gibi bir fiyat etiketiyle karşılaşıyoruz. Apple Watch’un en ucuz modelinin 350 dolara satıldığını göz önünde bulundurursak, LG’nin bu akıllı saatinin beklenenin çok daha üstünde bir fiyata satılabileceği söylemek mümkün. Ancak direkt olarak kore para biriminden çevrilen fiyatın diğer ülkelerde farklılık gösterebileceğini de belirtmek gerekiyor.

LG Watch Urbane’in teknik özellikleri LG G Watch R ile büyük oranda benzerlik gösteriyor. 320 x 320 piksel çözünürlükte OLED ekrana sahip model, gücünü 1,2 GHz hızında çalışan Qualcomm’un Snapdragon 400 işlemcisinden alıyor ve saatin içinde 410 mAh kapasiteli pil bulunuyor.

YORUMLAR