reklamı kapat

POPÜLER

LG soundbar

LG imzalı 2024 model soundbar modelleri tanıtıldı; işte yeni ses sistemlerinin öne çıkan özellikleri

LG, S95TR, SG10TY ve S70TY modellerinin de dahil olduğu 2024 soundbar serisini tanıttı. LG TV’leri kusursuz bir şekilde tamamlamak üzere tasarlanan bu soundbar’lar, güçlü ses kalitesi, çok yönlü özellikleri ve şık tasarımlarıyla öne çıkıyor.

Soundbar ve LG TV, WOW Orchestra ile eşleştirildiğinde genişletilmiş ses sahnesi ve iyileştirilmiş derinlik ve yükseklikle bir ses deneyimi sağlanıyor. LG’nin yeni soundbarları, gelişmiş DTS:X teknolojisiyle desteklenen Dolby Atmos özelliğinden de yararlanıyor.  Her üç yeni soundbar modeli de WOW arayüzüne sahip. LG’nin yeni soundbar serisinin ön saflarında yer alan birinci sınıf S95TR modeli, 810 watt çıkış ve 15 kanalıyla güçlü bir surround ses sunuyor. S95TR, gelişmiş netlik ve genişletilmiş ses sahnesi ile benzersiz bir üç boyutlu ses deneyimi yaratan, endüstrinin ilk merkezi yukarı ateşlemeli hoparlörünün de dahil olduğu beş yukarı ateşleme kanalına sahip.

Net ve hassas ses için geliştirilmiş tweeter’ları bünyesinde barındıran cihazda  bas sesleri zenginleştirmek ve soundbar ile subwoofer arasındaki genel dengeyi optimize etmek için pasif bir radyatör de yer alıyor. Yansımaları etkili bir şekilde azaltmak için mat bir renk paleti, özel malzemeler ve kaplama ile tasarlan S95TR modelinde izleme kalitesi daha da güçlendirilmiş durumda. LG’nin bir diğer soundbar modeli SG10TY, WOW orkestrası, WOW arayüzü ve Wowcast gibi özelliklere destek veriyor. Wi-Fi özellikli soundbar, dinleyicilerin Spotify Connect gibi müzik akışı platformlarından yararlanmasına da imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG yeni soundbar modelleriyle ilgili açıklamada bulundu

LG Ev Eğlence Sistemleri Şirketi, Ses Birimi Başkanı Lee Jeong-seok konuyla ilgili “LG, siz değerli müşterilerimize daha iyi bir yaşam sunmak için birinci sınıf soundbar ürünleri aracılığıyla sürükleyici ev eğlencesi deneyimleri sunmaya kendimizi adadık. Müşterilerimizin, LG OLED TV’ler ve LG QNED TV’ler için optimize edilmiş surround ses ile daha da geliştirilmiş en iyinin tadını çıkarmasını sağlıyoruz” dedi.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın