reklamı kapat

POPÜLER

Logitech G G29
Logitech G G29

Logitech G29 direksiyonun fiyatı düştü: işte oyun direksiyonun yeni fiyatı

Yarış oyunu tutkunuysanız Logitech G29 direksiyonundan haberiniz vardır. Piyasadaki en başarılı oyun direksiyonlarından olan Logitech G29 için bir indirim fırsatı geldi. Kurların artması neticesinde satış fiyatı 4.999 TL‘ye çıkan direksiyon yapılan bir indirimle şu anda 2.852 TL‘ye satın alınabiliyor.

PS5, PS4 ve PC platformlarında uyumlu şekilde çalışan direksiyon, yarış oyunları oynayanların eğlenceli dakikalar yaşamasını sağlıyor. Direksiyon çift motor geri bildirimi özelliğine ve sarmal dişlilere sahip. Sarmal dişliler istenmeyen gürültü ve titreşimi azaltmak için otomotiv şanzımanlarında kullanılan dişlilere göre tasarlanmış durumda. Oyuncular çift motor sayesinde virajlarda ve arazilerde tekerleklerin çekiş gücünün azaldığını veya arttığını hissedebiliyor. Yüksek performanslı, çift motorlu güç geri bildirimi hassas tepki için güç efektlerini gerçekçi bir şekilde taklit ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Paslanmaz çelik direksiyondan denetimli vitesler ve RPM/Shift gösterge LED’leri, akıcı vites değişimleri yapmaya yardımcı oluyor. Pedal ünitesi doğrusal olmayan fren pedalıyla doğal ve hassas bir kontrol sağlıyor. Elde dikilmiş deri ve paslanmaz çelik malzemeler direksiyonun şık ve dayanıklı olmasına katkıda bulunuyor. Özel bir vites kullanarak yarış simülasyonu deneyimini üst noktaya taşımak da mümkün. Bu set içerisinde vites aksesuarı yer almıyor. Daha yüksek bir ücret ödeyerek bu aksesuarı da satın alabilirsiniz.

logitech

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi Mix 4’ün kutu içeriğine yakından bakın