reklamı kapat

POPÜLER

Logitech, yenilenen markası “Logi” ile renkleniyor

08 Temmuz 2015

Ürünlerin yenilenmesine alışığız. Peki ya markaların yenilenmesi? Logitech, tarihinin en büyük dönüşümü ile karşımıza çıkıyor.

logitech-logo-evrim
Logitech daha önce birçok kez üzerinde revizyonlar yaptığı, belki de birçoğunuzun anlamanı dahi bilmediği göz logosundan tamamen vazgeçerek, kendini yeniden şekillendiriyor. Yenilenen Logitech, renkli kimliği ve yeni modern logosuyla şirketin yeniden yapılanmasını yansıtıyor. Logitech, çok yakında Logi markalı yeni ürünlerini rafa çıkartacak.

Logitech-MXMaster-sari
2013 yılından itibaren Logitech tarafında üzerinde çalışılan yeni kimlik yapılanması bir süredir ürün yenilikleriyle karşımıza çıkıyordu. Önümüzdeki dönemde Logitech’in bu yeni marka kimliği, iddialı renkleri ve sade tasarımların yanı sıra logitech.com, sosyal medya hesapları, ürün ambalajları ve mağaza içi tasarımlarına da yansıyacak.

Logitech’in yeni marka kimliğini değerlendiren Logitech CEO’su Bracken Darrell, “İleri teknoloji ve tasarım ürünleri üzerine yoğunlaşarak kullanıcılarımızı şaşırtan yenilikler sunmaya çalışıyoruz. Yaptığımız her işin merkezinde tasarım yer alıyor. Tasarıma yaklaşımımız klasik tanımın ötesine geçiyor. Bizim için tasarım, gelişmiş teknoloji ve mükemmel kullanıcı deneyiminin birleşimi. Bu süreçte ürünlerimiz çok yol katetti ve şimdi markamızı daha ileri taşımanın sırası” açıklamasını yaptı.

Marka yenilenme sürecinde mevcut kategoriler arasından seçili bazı ürünlerde yeni marka Logi yer alırken, önümüzdeki günlerde şaşırtıcı yenilikler ve sürprizler de bekleniyor.

VİDEO

ETİKETLER
YORUMLAR