reklamı kapat

POPÜLER

Logitech’in video görüşmelere özel stant hoparlörü [Video]

Küçük aletler büyük işler başarmaya devam ediyor. İş dünyasına yönelik bir ürün olan Logitech Mobile Speakerphone P710e, bulunduğunuz ortamda konferans odası oluşturmanıza imkan veriyor. Logitech uzun yıllardır ortaya çıkarttığı yenilikçi ve kolay ulaşılabilir ürünlerle kullanıcılarına pratik çözümler sunmakta uzmanlaşmış firmalardan bir tanesi. Son olarak tanıttığı mobil speakerphone ile akıllı telefon, tablet veya bilgisayara, Bluetooth, NFC ve USB üzerinden bağlanarak telekonferans gerçekleştirilmesini sağlıyor. Sahip olduğu ufak boyutu, 15 saate varan pil ömrü ve çevre gürültüsünü azaltarak daha net iletişim kurma imkanı veren teknolojisi ile özellikle seyahat sırasında toplantı yapma ihtiyacı duyan iş dünyası temsilcilerinin beklentilerini karşılamayı amaçlıyor.

DOKUNMATİK KONTROL
Üzerinde yer alan dokunmatik kontroller, farklı görüşmeleri yönetebilmek için arama cevaplama ve bitirme için ayrı yerleştirimiş tuşlar, gelen aramaları bildiren LED aydınlatma sistemi ve üzerine telefon ya da tabletinizi yerleştirerek sarsıntısız video görüşme imkanı sağlayan stant özelliği ile fonksiyonellik ve kullanım kolaylığını bir arada sunan bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Amerika’da 170 dolarlık satış fiyatı ile piyasaya sunulan ürünün kasım ayında tüm dünyada tüketicilerle buluşması bekleniyor. Cihazın Türkiye satış fiyatı ise henüz netlik kazanmış değil.

VİDEO

İLGİLİ HABERLER