reklamı kapat

POPÜLER

Lonely Planet’in mobil uygulaması yayınlandı

Lonely Planet, rehber kitapları ve web sitesi ile bugüne kadar pek çok gezgine yardımcı oldu. Gidilecek yerler, yeme içme, keşif, konaklama gibi ihtiyaç duyulan pek çok konuda ip uçları veren Lonely Planet’in yeni mobil uygulaması Guides by Lonely Planet, işleri çok daha kolay hale getirmeye hazırlanıyor.

Lonely Planet’in rehber kitaplarının zengin içeriğini, mobil uygulamanın kolaylığıyla birleştiren Guides by Lonely Planet, uygulamadaki her bir şehir için detaylı bilgiler içeriyor. Lokasyonlara ait bilgilerin çoğu yerel rehberler tarafından yazılmış oldukları için sadece oraya gitmiş turistlerin tecrübelerinden yararlanmak zorunda bırakılmıyorsunuz. Hem iOS hem de Android için indirmeye sunulan uygulamanın çevrim dışı haritalar, para birimi çevirici, arama ve kategoriler için filtreleme seçenekleri, mekanlara ait telefon ve web sitesi gibi bilgiler şeklinde listeleyebileceğimiz özellikleri bulunuyor.

Ücretsiz olarak indirilmeye sunulan uygulamanın bu ilk sürümüde şimdilik 35 şehir yer alıyor: Amsterdam, Bangkok, Barcelona, Pekin, Berlin, Boston, Budapeşte, Buenos Aires, Cape Town, Chicago, Dubai, Dublin, Hong Kong, İstanbul, Kyoto, Londra, Madrid, Montréal, Moskova, New Orleans, New York, Paris, Prag, Rio de Janeiro, Roma, San Francisco, Seattle, Seul, Şanghay, Singapur, St. Petersburg, Sydney, Tokyo, Vancouver, Venice, Vienna ve Washington, DC.

Guides by Lonely Planet

Guides by Lonely Planet

Uygulamanın tanıtım videosunda ise İstanbul’u keşfetmeye çıkan iki turistin gözünden İstanbul’un güzellikleri yansıtılmış.

VİDEO

  • Fiyat Ücretsiz
  • Boyut 55.4MB
  • Yükle App Store
YORUMLAR