reklamı kapat

POPÜLER

Louis Vuitton Horizon Light Up

Louis Vuitton’dan fiyatıyla dudak uçuklatan hoparlör: Horizon Light Up

Dünyanın en lüks moda markalarından biri olan Louis Vuitton sıra dışı bir hoparlöre imza attı. Marvel filmlerinden fırlamış gibi görünen hoparlör Louis Vuitton Horizon Light Up olarak adlandırılıyor.

Modayı ve teknolojiyi bir araya getiren hoparlör, Bang & Olufsen hoparlörlerden alışık olduğumuz kaliteli malzeme anlayışına sahip. Cam, paslanmaz çelik ve deri malzemelerin tercih edildiği hoparlörde 35 adet LED yer alıyor. Hoparlörün her tarafında ise markanın sembolleri ve logoları yer alıyor. Louis Vuitton hoparlörü tasarlarken şirketin Toupie çantasından ilham alarak tasarlandığını belirtiyor. İç tarafında bakıldığında hoparlörde 3 inçlik subwoofer ve iki adet 0,75 inç tweeter bulunuyor. Sesli aramalar için üç adet mikrofonu da bünyesinde barındıran hoparlör tam dolu pille 15 saate varan bir kullanım imkanı vadediyor. Bluetooth 5.1 ve AirPlay 2 gibi bağlantı noktalarına da destek veren model USB-C üzerinden şarj edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Louis Vuitton Horizon Light Up satış fiyatı ne kadar?

Piyasadaki Louis Vuitton ürünlerinde olduğu gibi ne yazik ki bu hoparlörün satış fiyatı da çok yüksek seviyede. Yurt dışındaki satış fiyatı 2.890 dolar olan hoparlör yüksek fiyatıyla çoğu kişiye hitap etmiyor. Koleksiyonerlerin veya markaya bağlı kullanıcılar bu hoparlörü satın alacak gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Edifier NeoBuds Pro dünyada bir ilke imza atıyor