reklamı kapat

POPÜLER

Louis Vuitton

Louis Vuitton’dan yeni yıl öncesi sürpriz lüks akıllı saat

Louis Vuitton, yeni akıllı saatini kullanıcıların beğenisine sundu. Lüks akıllı saat satın almayı düşünenlere göz kırpan akıllı saat, Tambour Horizon adını taşıyor.

Tambour Horizon’un yeni versiyonu olma özelliği taşıyan akıllı saat gücünü Qualcomm Snapdragon Wear 3100 işlemcisinden alıyor. Wear OS işletim sistemini bünyesinde barındıran akıllı saatin ekranı hep açıkken bir güne varan pil ömrü sunuyor. Akıllı saat güç tasarrufu modundayken 5 güne varan pil ömrü vadediyor. 42 milimetre boyutunda gövdeye sahip olan saatin kalınlığı ise 12,5 milimetre olarak belirtilmiş durumda. Cihazda 1,2 inç boyutunda 390 x 390 piksel çözünürlüğünde AMOLED dokunmatik ekrana yer veriliyor. Saatte 512 MB RAM ve 4 GB depolama alanı bulunuyor. Cihazda alışık olduğumuz aktivite takip özellikleri bulunurken kalp ritmi ölçümü ise yer almıyor. 3 tane kadınlar için, 30 tane da erkekler için olmak üzere toplamda 60 kayış seçeneğine sahip cihaz, böylece istendiği gibi özelleştirilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Louis Vuitton imzalı akıllı saatin fiyatı ne kadar?

Güncellenmiş Tambour Horizon’un Türkiye fiyatı henüz belli olmasa da akıllı saatin yurt dışı satış fiyatı ise 2 bin doların üzerinde olacak. Akıllı saatin beyaz renkte seramik bir versiyonun da olacağını belirtelim. Louis Vuitton imzalı akıllı saatin önümüzdeki yıl Türkiye’de de satışa sunulması bekleniyor. Akıllı saatin Türkiye fiyatının yüksek olacağını şimdiden söylemek mümkün.

Video