reklamı kapat

POPÜLER

MacBook Air

M2 işlemcili ve 15,3 inç ekranlı MacBook Air için 6.431 TL’lik indirim fırsatı [29 Şubat 2024]

M2 işlemcili MacBook Air için indirim fırsatı geldi. 15,3 inçlik ekran boyutuna sahip olan model piyasadan daha uygun fiyata temin edilebiliyor. Yüzde 100 geri dönüştürülmüş alüminyumdan üretilen dayanıklı kasasıyla dikkat çeken bilgisayar ince ve hafif gövdesiyle de göze çarpıyor.

M2 işlemcisi sayesinde güçlü bir performans vadeden MacBook Air hem günlük hayatta kullanılan hem de performansa ihtiyaç duyan uygulamalarda hızlı bir deneyim sağlıyor. 2.880 x 1.864 piksel çözünürlüklü 15,3 inç Liquid Retina ekranı bünyesinde barındıran bilgisayarın ekranı 500 nit parlaklığa ulaşabiliyor. Geniş renk aralığı sunan bilgisayarda True Tone ekran teknolojisi de var. Kullanıcılar dizüstü bilgisayarın pilini yüzde 100 şarj ettiğinde 18 saate varan bir pil ömrü elde edebiliyor. Pek tabii bu süre kullanıma bağlı olarak değişiklik gösteriyor. İki adet Thunderbolt destekli USB-C, 3.5 mm kulaklık girişi ve MagSafe 3 bilgisayarın bağlantı noktaları arasında. 8 GB RAM’lik bilgisayarın dahili depolama kapasitesi ise 256 GB. Full HD çözünürlüklü web kameraya sahip olan bilgisayarda kullanıcılar yüksek çözünürlükte görüntülü görüşmeler gerçekleştirebiliyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MacBook Air dizüstü bilgisayarın fiyatı ne kadar?

Touch ID desteğine de destek veren bilgisayarda kullanıcılar ekran kilitlerini parmak izleriyle açabiliyor. 52.299 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan bilgisayar bir satış kanalında 45.868 TL‘ye satın alınabiliyor.  

MacBook Air

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın