reklamı kapat

POPÜLER

M3 işlemcili yeni MacBook Air

M3 MacBook Air için ilk video incelemeler çıktı

M3 işlemcili yeni MacBook Air için ilk video incelemeler çıktı. Model Türkiye macerasına ise tam olarak 13 Mart itibarıyla başlayacak.

M3 işlemcili yeni MacBook Air için çıkan ilk incelemeler büyük bir sürpriz ortaya koymadı. M3 işlemcinin yüksek performansıyla yurt dışında yaşayan birçok kişi için en uygun dizüstülerden olan yeni Air, neredeyse parmak izi tutmayan dış kaplamasıyla beğeni topluyor, aynı zamanda çoklu harici monitör ile Wi-Fi 6E desteği gibi teknik detaylarla da oldukça iyi geri dönüşler alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple’ın model için geçtiği özet açıklaması şöyle: “M3 çipe sahip yeni Air, M1 çipe sahip modelden yüzde 60’a kadar, Intel tabanlı en hızlı MacBook Air’den ise 13 kata kadar daha hızlı. Ve M3 çipteki daha hızlı ve daha verimli Neural Engine sayesinde MacBook Air, günlük işler için yapay zeka destekli en iyi laptop olmaya devam ediyor. 13 inç ve 15 inç Air inanılmaz ince ve hafif bir tasarım, 18 saate kadar pil ömrü1 ve göz alıcı Liquid Retina ekranın yanı sıra iki adede kadar harici ekran desteği ve önceki nesle göre 2 kata kadar daha hızlı Wi-Fi bağlantısı gibi yeni becerilere de sahip. Dayanıklı alüminyumdan yekpare kasasıyla yeni MacBook Air dört muhteşem renk seçeneğiyle geliyor: Yıldız ışığı, uzay grisi, gümüş ve parmak izini azaltmak için çığır açıcı bir anodize kaplamaya sahip gece yarısı. Birinci sınıf kamera, mikrofonlar ve hoparlörler, MagSafe ile şarj imkanı, sessiz çalışan fansız tasarım ve macOS ile rakipsiz bir deneyim sunan MacBook Air’in 13 inç modeli dünyanın en çok satan laptopu ve 15 inç modeli ise dünyanın en çok satan 15 inç laptopu.”

M3 işlemcili yeni MacBook Air yanında bu da ilginizi çekebilir: Acer imzalı elektrikli bisiklet modeli

İLGİLİ HABERLER