reklamı kapat

POPÜLER

iMac

M3’lü yeni iMac, yüksek empedanslı kulaklık desteğine sahip

Kısa süre önce resmi olarak lanse edilen M3 işlemciye sahip yeni 24-inç iMac modeli, yüksek empedanslı kulaklık desteğine sahip.

Bu bazı kullanıcılar için çok önemli olan destek hakkında Apple kendisi şunları aktarıyor: “Uyumlu Mac bilgisayarlardaki 3,5 mm kulaklık jakı, DC yük algılama ve uyarlanabilir voltaj çıkışı özelliklerine sahiptir. Mac’iniz bağlı aygıtın empedansını algılar, düşük ve yüksek empedanslı kulaklıkların yanı sıra hat düzeyi ses aygıtları için çıkışını uyarlar. Empedansı 150 ohm’un altında olan kulaklıkları bağladığınızda, kulaklık jakı 1,25 volta kadar RMS sağlar. 150 ohm ila 1 kiloohm empedansa sahip kulaklıklar için kulaklık jakı 3 volt RMS sağlar. Bu özellik, harici bir kulaklık amplifikatörüne olan ihtiyacı ortadan kaldırabilir. Empedans algılama, uyarlanabilir voltaj çıkışı ve 96 kHz’e kadar örnekleme hızlarını destekleyen yerleşik bir dijital – analog dönüştürücü sayesinde, doğrudan Mac’inizdeki kulaklık jakından yüksek kaliteli, tam çözünürlüklü sesin keyfini çıkarabilirsiniz.” M3’lü yeni iMac’e ek olarak aşağıdaki Mac bilgisayar modelleri de yerleşik kulaklık jakıyla yüksek empedanslı kulaklıkları destekliyor:

  • -2022’de veya daha sonra kullanıma sunulan MacBook Air
  • -2021’de veya daha sonra kullanıma sunulan MacBook Pro
  • -2023’te kullanıma sunulan Mac mini
  • -2022’de veya daha sonra kullanıma sunulan Mac Studio
  • -2023’te kullanıma sunulan Mac Pro
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

M3 işlemciye sahip yeni 24-inç iMac için Apple kendisi şunları aktarıyor: “Dünyanın en iyi hepsi-bir-arada bilgisayarı şimdi daha da güçlü ve yetenekli. Apple çipin verimliliği sayesinde yeni iMac, kullanıcıların sevdiği yedi canlı renk seçeneğine sahip inanılmaz ince tasarımında muhteşem bir performans artışı sunuyor. M3 çipe sahip iMac, M1 çipe sahip önceki nesle göre 2 kata kadar daha hızlı. Ve yeni iMac, Intel tabanlı bir iMac’ten geçiş yapan kullanıcılar için en popüler 27 inç modellere kıyasla 2,5 kata kadar, en güçlü 21,5 inç modelden ise 4 kat daha hızlı.

Yeni 24 inç iMac’te ayrıca 11,3 milyon piksel ve bir milyardan fazla renk sunan geniş 4.5K Retina ekran ve daha hızlı kablosuz bağlantı bulunuyor. Yeni iMac ayrıca, iPhone ile kesintisiz bir deneyim sağlıyor. Sınıfının en iyisi kamera, hoparlörler, mikrofonlar ve macOS Sonoma ile birlikte her zamankinden de iyi hale gelen, M3 çipe sahip iMac, ailelerden küçük işletmelere, kreatif işlerle uğraşanlardan öğrencilere ve oyunculara kadar herkes için ideal. “

M3 işlemciye sahip yeni 24-inç iMac bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli

İLGİLİ HABERLER