reklamı kapat

POPÜLER

Honor Earbuds 3 Pro kablosuz kulaklık

Magic4 serisi ile Honor Earbuds 3 Pro kablosuz kulaklık da geliyor

İlk duyurusu dün yapılan Magic4 serisi ile ortaya çıktığı kadarıyla Honor Earbuds 3 Pro kablosuz kulaklık da geliyor.

Tüm detaylarına burada yer verdiğimiz iddialı Honor Magic3 serisinin üzerine konumlandırılacak Honor Magic4 serisi, firmanın dün yaptığı resmi paylaşımına göre Mobil Dünya Kongresi 2022 (MWC 2022) kapsamında lanse edilecek. Spesifik olarak 28 Şubat tarihinde görücüye çıkarılacak seri, dediğimiz gibi yalnız kalmayacak. Çünkü resmi poster paylaşımı ile gösterilen Honor Earbuds 3 Pro kablosuz kulaklık modeli de 28 Şubat itibariyle lanse edilmiş olacak.

Kulak içi formunu benimseyen ve genel olarak standart görünen kablosuz kulaklık, farkını sıcaklık ölçebiliyor olmasıyla koyacak. Firmaya göre bu konuda bir ilke imza atacak ürün, tene temas eden bölümleriyle vücut sıcaklığını belirleyebilecek gibi görünüyor.

Şimdilik sadece gri gövde rengiyle gösterilen Honor Earbuds 3 Pro kablosuz kulaklık modeli, henüz kesin değil ancak yüzde 99 ihtimalle ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğini bünyesinde barındırıyor. Bunun için modelin birden fazla mikrofon ile donatılması bekleniyor.

Honor resmi olarak Türkiye’de olduğundan, tanıttığı donanım ürünleri her zaman Türkiye satış ihtimali taşıyor. Bu açıdan Earbuds 3 Pro için de Türkiye satışı ileride yapılabilir. Magic4 serisinin Türkiye satışı ise şimdilik bizce pek olası görünmüyor. Ancak yine de Honor Türkiye bu konuda bir sürpriz yapabilir.

İlginizi Çekebilir: Motorola’nın uzaktan kablosuz şarj teknolojisi