reklamı kapat

POPÜLER

Anker 623 MagGo

Anker 623 MagGo

Anker 610 MagGo

Anker 610 MagGo

Anker
Anker

MagSafe destekli yeni Anker aksesuarları satışta; işte cihazların Türkiye fiyatları

Anker, MagSafe destekli MagGo serisi ürünlerini Türkiye’de satışa sundu. Anker’in sunduğu yeni ürünler arasında Anker 623 MagGo manyetik kablosuz şarj cihazı ve MagGo manyetik telefon tutucu yer alıyor.

Hareketli bir başlıkla gelen Anker 623 MagGo, AirPods, iPhone 12 ve iPhone 13 gibi cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Anker 623 MagGo hem telefon tutucu hem de şarj cihazı olarak kullanılabiliyor. Cihaz hareketli başlığı sayesinde 60 dereceye kadar geniş bir açı sunuyor. iPhone şarj olurken yatay veya dikey olarak kullanılabiliyor. Şarj cihazı, 20 watt hızlı şarj desteğiyle geliyor. MultiProtect güvenlik teknolojisini de bünyesinde barındıran cihazda çok fonksiyonnlu kaymaz bir taban bulunuyor. LED bir göstergeye de sahip olan cihaz mermer beyazı ve uzay siyahı olmak üzere iki farklı renk seçeneği mevcut. Cihazın kutu içeriğinden 20 watt gücünde USB-C şarj adaptörü ve 1.5 metre uzunluğunda USB-C kablo çıkıyor.
Cihazı daha iyi kavramak için yüzük formunda sunulan Anker 610 MagGo manyetik telefon tutucu ise her iki yönde çalışan yapısıyla kolayca 360 derece döndürülebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker imzalı cihazların Türkiye fiyatları

Güçlü manyetik yapısıyla dikkat çeken aksesuar iPhone 12 veya iPhone 13’e sıkıca yapışıyor. 30 gram bir ağırlığa sahip olan cihaz beyaz, mavi ve siyah renk seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda. 623 MagGo’nun fiyatı 1.499 TL,  610 MagGo’nun fiyatı ise 299 TL.

İlginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display