reklamı kapat

POPÜLER

mcdonalds

McDonald’s Türkiye siparişte yeni biri dönemi başlatıyor

McDonald’s Türkiye, hızlı ve kolay sipariş deneyimi için Akıllı Magnet’le geliyor. Hızlı servis sektöründe ilk olan Akıllı Magnet uygulamasıyla, telefonlarını Akıllı Magnet’e temas ettirenler anında sipariş verebiliyor.

Akıllı Magnet, kullanıcıların NFC özellikli telefonlarını buzdolabı magnetlerine temas ettirerek hızlıca sipariş verebilmelerine olanak sağlıyor. Akıllı Magnet sayesinde herhangi bir uygulama indirmeye ya da sürekli güncelleme yapmaya gerek kalmıyor. Akıllı Magnet, otomatik sipariş talimatı ve anlık sipariş durum izleme seçenekleri de sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

McDonalds Türkiye’den konu hakkında açıklama

Türkiye’de mobil ticaret için büyük bir potansiyel olduğunu söyleyen McDonald’s Türkiye Pazarlama Direktörü Elif Göktaş, “McDonald’s olarak sadece en kaliteli ürünleri en iyi fiyata sunmayı değil aynı zamanda müşterilerimiz için en iyi deneyimi eve serviste de yaratmayı hedefliyoruz. Onların istekleri doğrultusunda hizmetlerimizi en iyi ve en hızlı şekilde sunmaya odaklanıyoruz. Elif Göktaş Akıllı Magnet’in hem ilham veren hem de sektörün hızlı ve enerjik yapısına uyan bir proje olduğunu belirterek ekledi: “Restoranda sunduğumuz hızlı ve kaliteli servisi Akıllı Magnet ile eve servis hizmetimize de taşıyoruz. Müşterilerimizin tek yapmaları gereken telefonlarını Akıllı Magnet’e temas ettirerek sipariş vermek ve McDonald’s’ın efsane lezzetlerinin tadını çıkarmak…”

İlginizi çekebilir

McDonalds’ı trolleyen iki gence 25’er bin dolarlık ödül