reklamı kapat

POPÜLER

Surface Hub

Microsoft’tan 84 inçlik Windows 10’lu akıllı tahta

Microsoft, Surface Hub adını verdiği 55 ve 84 inçlik akıllı tahtasını da Redmond’da gerçekleşen etkinlikte tanıttı. Kurumsal sektöre yönelik geliştirilen Surface Hub, 4K çözünürlük değeriyle yüksek görüntü kalitesi sunuyor.

Surface Hub
Masaüstü bilgisayar ve tablet deneyiminden farklı bir yerde konumlandırılan Surface Hub, entegre bilgisayar ve çoklu dokunmatik desteğiyle birlikte geliyor.   Bünyesinde barındırdığı stereo hoparlörlerle çevrimiçi toplantılar ve multimedya için kaliteli bir ses deneyimi vadeden akıllı tahta, basit ve sezgisel arayüz deneyimiyle rahat bir kullanım deneyimi sunuyor. Skype video aramalarına hızlı erişim özelliğine de sahip olan tahta, kalem desteği sayesinde çizim ve not almayı kolaylaştırıyor.

Surface Hub
İş toplantılarını daha verimli ve eğlenceli hale getirmek üzere geliştirilen akıllı tahta, Windows uygulamalarını Surface Hub veya kişisel cihaz üzerinden çalıştırabiliyor. Microsoft yazılımına benzer bir yazılımın kullanıldığı ve Skype for Business, Ofice ve OneNote servisleriyle birlikte gelen tahtada çift kamera, gelişmiş sensörler ve mikrofon da yer alıyor. Windows 10’un yeteneklerini gözler önüne seren Surface Hub, bu yılın sonunda piyasada olacak. Microsoft Surface Hub’ın satış fiyatı henüz belli değil.