reklamı kapat

POPÜLER

speaker
speaker
speaker
speaker
speaker
speaker

Mobil cihazları kablosuz şarj edebilen şık tasarımlı hoparlör

Hem şık tasarıma hem de yüksek performansa sahip bir hoparlör satın almayı düşünüyorsanız Native Union ve La Boite Concept imzalı hoparlöre göz atabilirsiniz. PR / 01 olarak adlandırılan hoparlör ahşap gövdesiyle tüm dikkati üstüne çekiyor.

Alüminyum kontrolleriyle havalı bir görünüm sunan hoparlörde Qualcomm aptX dijital ses algoritması kullanılıyor. Teknoloji bu sayede Bluetooth akışında ses kalitesinin daha iyi olmasını sağlıyor. Hoparlör Qi kablosuz şarj teknolojisine destek veren cihazları kablosuz şarj edebiliyor. Ses girişleri ve USB bağlantılar için gizli bir bölmenin yer aldığı hoparlörde iki adet USB-A ve bir adet USB-C bağlantı noktası bulunuyor.  Patentli “Aktif Basım Refleks” teknolojisini kullanan hoparlörün gerçek bir orkestraya yakın bir müzik deneyimi sunduğu belirtiliyor. . Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen hoparlörün ömür boyu sürecek şekilde kullanılabileceği söyleniyor. Şık tasarımıyla birlikte ses performansına da önem verenlerin ilgisini çekeceğini söyleyeceğimiz hoparlörün üst düzey deneyim yaşatacağını söyleyebiliriz.

Şık tasarımı yüksek performansla buluşturan hoparlör: PR / 01

Kaliteli malzemeleriyle göze çarpan PR / 01, yurt dışında piyasaya sürülen hoparlörün satış fiyatı ise 799 euro. Hoparlörün Türkiye’de satışa sunulması beklenmiyor.