reklamı kapat

POPÜLER

Moto Z

Modüler Moto Z için geri sayım başladı

Lenovo’nun 2014 yılında satın aldığı Motorola, çok yakında amiral gemisi telefonunu tanıtmaya hazırlanıyor. 9 Haziran’da gerçekleşecek etkinlikte gün ışığına çıkacağı basın mensuplarına gönderilen davetiye neticesinde ortaya çıkan telefonun Moto Z adıyla karşımıza çıkacağı kesinleşti.

Droid-life’ın haberine göre Moto Z ticari markasının onayı ABD Patent Ofisi tarafından onaylandı. Moto X serisi yerine yoluna Moto Z ile devam edeceği iddia edilen Motorola’nın bu yıl Moto Z Style ve Moto Z Play’i satışa sunacağı ifade ediliyor. Google’ın kısa bir süre önce çıkış tarihi netleşen yeni telefonunda olduğu gibi modüler olacağı belirtilen Moto Z’de yeni fonksiyonlar eklenebileceği dile getiriliyor. Stereo hoparlör ve projektör gibi modüllerin telefonla birlikte sunulacağı belirtiliyor.

Moto Z Play’in Snapdragon 625 işlemci, Full HD çözünürlüklü ekran ve 13 megapiksel kamera; Moto Z Style’ın ise Snapdragon 820 işlemci, 5,5 inç HD ekran ve 16 megapiksel arka kamera gibi özelliklerle birlikte gelmesi bekleniyor. 9 Haziran’da gerçekleşecek etkinlikte gün ışığına çıkacak telefonların tüm detaylarına önümüzdeki ay LOG üzerinden ulaşabilirsiniz.