reklamı kapat

POPÜLER

Monster Pusat Pro

Monster ürünlerinde indirim fırsatı; işte oyun tutkunlarına sunulan kampanyalı ürünler

Monster Notebook, oyunculara yönelik yeni bir indirim kampanyası başlattı. 15 Şubat’ta başlayan kampanya kapsamında Monster Pusat Pro Bluetooth oyun kumandası alımlarında ikincisi yüzde 50 indirimli olarak sunuluyor.

Monster bununla birlikte Windows 11’li dizüstü bilgisayar satın alımların 1 aylık Xbox Game Pass Ultimate aboneliğini de hediye ediyor. Kullanıcılar bu abonelik sayesinde bilgisayarlarında Forza Horizon 5, FIFA 21, Mortal Kombat 11 ve UFC 4 gibi oyunları oynayabiliyor. Oyun kumandasına dönecek olursak cihaz yumuşak tutuş ve çift titreşim özelliğiyle geliyor. Pili tam olarak şarj edildiğinde 10 saate varan kullanım imkanı sunan oyun kumandası USB kabloyla şarj edilebiliyor. Kullanıcılar oyun kumandasını bilgisayarlar haricinde akıllı telefonlardaki ve tabletlerdeki oyunlarda da kullanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Monster dizüstü bilgisayarlarda da indirim fırsatı sunuyor

Monster dizüstü bilgisayarlarda indirim fırsatları da mevcut. Monster Notebook internet sayfasından ve mağazalarından yapılan alışverişlerde Abra A5 v16.7 model dizüstü bilgisayarlar 12.199 TL fiyat etiketiyle, Tulpar T5 V20.3 model dizüstü bilgisayarlar ise 19.499 TL fiyatla satın alınabiliyor. Monster Notebook, stoklarla sınırlı indirimlerden yararlanmak isteyen kullanıcılara 15 günlük koşulsuz iade garantisi, ömür boyu ücretsiz bakım garantisi gibi fırsatlar da sunuyor.

İlginizi Çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın