reklamı kapat

POPÜLER

pusat
Pusat K1
Pusat K1
Pusat K1
Pusat V3
Pusat V3

Pusat V3

Pusat V4

Pusat V4

Pusat V4
Pusat V5

Pusat V5

Pusat V5

Pusat V5

Monster’ın Pusat serisi oyuncu ekipmanları gün yüzüne çıktı

16 Ocak 2018

Monster, esaslı oyuncuların oyun deneyimini artıracak oyuncu ekipmanlarını satışa çıkardı.

Oyunculardan gelen talepleri değerlendiren Monster, klavyeden kulaklığa tam bir ekipman alternatifi sunuyor. Pusat serisine dahil olan bu oyuncu ekipmanları, deneyimi zenginleştirmeyi ve daha keyifli hale getirmeyi amaçlıyor. Pusat K1 Gaming Keyboard, fırçalanmış metal gövdesiyle dikkat çekiyor. Mekanik klavye aynı zamanda RGB aydınlatmasıyla da çekici bir tasaıma bürünüyor. Tok bir basma hissi yaratan klavye, kendine has tuş sesiyle hem fiziksel hem de işitsel bir etki oluşturuyor. Yüksek hassasiyet ve hızlı tepkime süresine sahip olan tuşlar, 50 milyon basma ömrü ile standart klavyelere kıyasla da daha dayanıklı. Klavyenin satış fiyatı 299 TL.

Her tarza uygun fareler

Monster, Pusat V3, V4 ve V5 olmak üzere 3 farklı oyuncu faresiyle geliyor. Pusat V3, 800 ile 7200 DPI arasında değiştirilebilen hassasiyet ayarına sahip. 6 adet programlanabilir tuşu gövdesinde barındıran fare 1000 MHz’e kadar çıkarılabilen tarama oranıyla gecikmesiz performansın kapılarını aralıyor. Pusat V4 ise özellikle yüksek hassasiyete ihtiyaç duyan kullanıcılara hitap ediyor. MOBA ya da MMO türü oyunları tercih eden kullanıcıların dikkatini çekecek olan fare, 1000 ile 16400 DPI arasında değişen hassasiyet ayarıyla geliyor. 18 adet programlanabilir tuşla daha fazla alternatif sunan fare, farklı oyunlara ait ayarları da mümkün kılıyor.

Pusat ailesinin son üyesi V5 ise hassasiyeti 24000 DPI’ya kadar çıkarabiliyor. 10 adet programlanabilir tuşu bulunan farenin tam spectrum RGB arka aydınlatması bulunuyor. Farklı aydınlatma modlarıyla şekillendirebileceğiniz fare, devamlı tuş basma gibi pek çok farklı özelliği de beraberinde getiriyor.

V3, V4 ve V5 modelleri sırasıyla 94 TL, 176 TL ve 235 TL’ye satışta.

7.1 RGB kulaklık

Serinin son üyesi Pusat Virtual 7.1 RGB oyuncu kulaklığı ise sanal 7.1 Surround teknolojisi ile daha gerçekçi ses efektlerini oyuncularla buluşturuyor. 50 mm’lik sürücülerle gelen kulaklık yumuşak kulak yastıkları sayesinde konforu da ön planda tutuyor. Dış sesleri de engelleyen kulaklık, kablo üzerinde yer alan kumandası ile kontrol edilebiliyor. Kulaklığın Türkiye fiyatı 295 TL. Monster’ın oyuncu ekipmanları ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.