reklamı kapat

POPÜLER

moto maker

Moto Maker ile Moto 360’ı satın almadan önce kişiselleştirmek mümkün

Motorola iki yıl önce Moto X için oluşturduğu çevrim içi tasarım stüdyosu Moto Maker‘a akıllı saati Moto 360‘ı da ekledi. Apple‘ın sunduğu çeşitliliğe yenilmeyi reddeden firma, Moto 360’ı kişiselleştirebilmeyi olanaklı kılıyor.

Global Mobile Awards’un En İyi Giyilebilir Cihaz ödülünün sahibi Moto 360’ı gövdesinin renginden kayışının çeşidine kadar değiştirmek artık mümkün. Oldukça basit bir arayüze sahip olan Moto Maker’da, her ne kadar baş döndürücü sayıda seçenek bulunmasa da, cihazın görünümüyle ilgili son kararı kullanıcı veriyor. 250 dolar fiyat etiketine sahip olan Moto 360 için tercih ettiğiniz renk ve malzemeye göre fiyatta bazı değişiklikler olabiliyor.

Deri veya metal kayış seçeneklerinin sunulduğu platformda yazının başında da belirttiğimiz gibi sayısız seçenek bulunmuyor. Siyah, gri ve kahve tonlarının hakim olduğu deri seçenekler yerine 50 dolar fark ödeyerek gri, siyah ve altın seçenklerin sunulduğu metal kayışlar da tercih edilebiliyor. Cihazın gövdesi için de gri, siyah ve altın renginde seçenekler bulunuyor. Ancak saatinizin altın rengi görünmesini istiyorsanız 30 dolar ek fiyat ödemeniz gerekiyor. Cihazın ekranında görülecek saatin tasarımına da kullanıcılar karar verebiliyor. Ayrıca tüm ek ödeme seçeneklerini seçseniz dahi 330 dolar tutan Moto 360 hala en ucuz Apple Watch‘tan daha hesaplı bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Moto Maker’ı buradan kullanabilir, kendi Moto 360’ınızı tasarlayabilirsiniz.

YORUMLAR