reklamı kapat

POPÜLER

Motorola One ve One Power

P30

Motorola One ve One Power

Motorola’nın dikkat çeken yeni akıllı telefonu performans testinde göründü

Lenovo‘nun sahibi olduğu Motorola, pazarda aktif olarak yer almaya devam ediyor. Geçen gün P30‘u tanıtan firma, şimdi ise One ve One Power ile gündemde.

Uzun süredir gelmeleri beklenen Motorola One ve One Power, firmanın Android One altyapıs üzerine kurduğu iki yeni akıllı telefon modeli. IFA 2018 kapsamında resmileşmesi beklenen telefonlardan One, bugün Geekbench üzerinde görüntü. Buna göre akıllı telefonu gücünü Snapdragon 625 işlemciden ve 4 GB RAM‘den alıyor. Bu donanımla giriş üzerine konumlanan model, testin tek çekirdek bölümünden 876, çok çekirdek bölümünden ise 4.299 puan alıyor. Kutudan Android 9.0 Pie ile çıkacağına kesin gözüyle bakılan telefon, 6,2 inç çentikli bir ekran üzerine kurulacak deniyor. One Power’ın da aynı tasarım ve ekran ile karşımıza çıkması bekleniyor. Modellerin arkasında ise çiftli kamera sistemi yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Motorola One ve One PowerMotorola, yeni telefonu P30 ile çok eleştirildi

Bunun arkasında tasarımsal iPhone X benzerliği yer alıyor. İlk bakışta gerçekten iPhone X’un andıran telefon, gücünü Snapdragon 635 işlemciden ve 6 GB RAM’den alıyor. İki farklı depolama alanı sunulan cihaz, 6,2 inç IPS LCD Full HD+ panel üzerine kuruluyor. Arkasında çiftli kamera sistemi bulunan telefon, iki renkli gövdesiyle dikkat çekici duruyor. Öndeki büyük çentiğinde tek bir 12 megapiksel F2.0 kamera taşıyan model, 3.000 mAh pil ile geliyor. Burada hızlı şarj desteği aktif olarak veriliyor.

İlgili Video

En yeni amiral gemisi Samsung Galaxy Note 9