reklamı kapat

POPÜLER

watchmen

HBO’dan Watchmen dizisine yeşil ışık

Game of Thrones ve Westworld gibi başarılı dizilere ev sahipliği yapan HBO çeşitliliği artırmak konusunda kararlı görünüyor. Kanalın bir süredir gündemden düşmeyen Watchmen dizisine yeşil ışık yaktığı ortaya çıktı.

Çizgi roman sevenlerin gönlünde ayrı bir yeri olan Watchmen‘in televizyona uyarlanacağı geçtiğimiz sene bu zamanlarda belli olmuştu. Projeyi Lost ve The Leftovers gibi işleriyle tanınan Damon Lindelof’un üstlendiği açıklanmıştı. Aradan geçen zamanın ardından HBO‘nun diziye ilk bölüm onayı verdiğini okuduk. O zamandan bu yana çıkan haberler de dizinin ilk sezon onayı almaya yakın olduğu yönündeydi. Sonunda beklenen açıklama geldi.

Kanalın ilk bölümü izleyip beğenmesinin ardından Watchmen ilk sezon onayını kaptı. Duyuru HBO tarafından paylaşılan özel bir görselle gerçekleştirildi. Siyah ve sarı renklerin hakim olduğu görselde Dr. Manhattan‘ın meşhur “Hiçbir şey bitmez” söyleri yer alıyor. Görselde kanal logosunun yanı sıra 2019 ibaresinin yer aldığı özellikle dikkat çekti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Daha önceki açıklamalardan biliyoruz ki Watchmen dizisi orijinal çizgi romandan ve Zack Snyder’in yönetti filmden sonrasını konu ediyor. Böylece hikayenin farklı bir şeyler anlatma ve rahat bir şekilde ilerleme fırsatı olacak.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı