reklamı kapat

POPÜLER

Motorola Xoom, Türk Telekom aracılığıyla Türkiye’de satışta

Amerika’da piyasaya çıktığında dünyanın ilk Android 3.0’lı tableti unvanına sahip olan Motorola Xoom, Türk Telekom’la yapılan iş birliği neticesinde Türkiye’de. Amerika ve Almanya’nın ardından ilk kez Türkiye’de satışına başlanacak olan tablet, Türk Telekom’un ülkenin her tarafında yer alan satış noktaları aracılığıyla kullanıcılarla buluşacak. Motorola Xoom’un taksitlerinin ev telefonu faturasına eklenebilecek olması ise Türk Telekom’un sunduğu en önemli avantaj.

Advertisement

30 Eylül’e kadar devam edecek kampanyaya katılmak isteyenler, taahhüt vererek 24 ay boyunca 79 TL veya 36 ay boyunca 55 TL ödeyerek Xoom’a sahip olabilecek. Bu taksitler, ev veya iş telefonu faturasına yansıtılacak. Türk Telekom müşterisi olmayan ancak yine da Xoom sahibi olmak isteyenler ise peşin 1.630 TL ödeyerek mutlu bir şekilde evlerine dönebilecek.

Wi-Fi ve 3G desteği bulunan Xoom, 32 GB hafızaya ve 1 GB RAM’e sahip. Android’in tabletlere özel sürümü 3.0 Honeycomb’u kullanıyor ve 1280×800 çözünürlük veren 10,1 inç büyüklüğünde bir ekranı bulunuyor. Hareketli widget’larla kişiselleştirilebilir ana ekran, uyarılar ve sekmeli gezinme olanağı sunan tablet, HDMI bağlantı noktası aracılığıyla HD videoların ve filmlerin HD televizyonlar gibi daha büyük ekranlarda izlenmesine imkan sağlıyor.