reklamı kapat

POPÜLER

Motorola’nın giriş seviyesi modeli iddialı geliyor

Motorola, giriş seviyesi akıllı telefon serisi Moto G’nin üçüncü nesil modeli için çalışmalara başladı. Gelen ilk sızıntılara göre telefon, giriş seviyesine seviye atlatacak özelliklere sahip.

2015 model Moto G, veya Moto G3 henüz resmi olarak duyurulmadan Flipkart.com’da ortaya çıktı. İnternet sitesinin telefonla ilgili yayınladığı o sayfaya şu an erişilemiyor ancak alınan ekran görüntüsü, telefonun AP3460AD1K8 kod numarası ve 8 GB dahili hafızayla geleceğini gösteriyor. Sitede Moto G3’e ait bilgiler bununla sınırlı. Ancak GadgetRaid isimli bir başka internet sitesi, Moto G3’e ait olacağını iddia ettiği teknik özellikleri paylaştı bile.

Buna göre 1080p çözünürlüklü 5 inç veya 5,2 inç ekranla gelecek olan cihaz, 1,7 GHz hızında Snapdragon 610 işlemci, 2 GB RAM ve 4G desteğine sahip olacak. Telefonun çıkış tarihi ve fiyat bilgisi ise henüz belli değil.

moto-g-3rd-gen-flipkart-listing

*Haberde kullanılan görsel Moto G2’ye aittir.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Motorola’nın giriş seviyesi modeli iddialı geliyor” için bir cevap

  1. kacareu dedi ki:

    8gb dahili hafızadan artık vazgeçmeleri gerek. 16 minimum olmalı ve 32 seçeneği de bulunmalı. microSD ile hafızası artırılabilmeli. Lenovo da “Türkiye’de Motorola satmam!” inadından vazgeçmeli 🙂