reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba yeni SD kartlarıyla aksiyon fotoğrafçılığını hedef alıyor

Günden güne büyüyen aksiyon fotoğrafçılığı alanı üreticilerin de daha fazla ilgisini çekmeye başladı. Gelişmiş kameraların piyasaya sürülmesiyle iyice popüler hale gelen aksiyon fotoğrafçılığına kayıtsız kalamayan Toshiba, bu tarzda fotoğrafçılıkla uğraşanlara özel SD kartlarını duyurdu.

EXCERIA Pro SD ve EXCERIA microSD kartlar, farklı teknolojileri ile fotoğraf ve videoların en iyi kalitede kaydedilmesine olanak sağlıyor. Profesyonel DSLR fotoğrafçıları ve yüksek aksiyon içeren sporları kaydedenlere yönelik olarak geliştirilen kartlar, yüksek yazma ve okuma hızlarıyla çok iyi bir performans vadediyor. Bu özelliğiyle 4K videoları ve aksiyon dolu fotoğrafları hiçbir gecikme olmadan kaydedebiliyor.

Yüksek performanslarıyla dikkat çeken kartlar haliyle pek de uygun bir fiyata sahip değil. EXCERIA Pro SD kartın 16 GB versiyonu 99 dolara kullanıcılarla buluşuyor. 32 GB modelin 179 dolar, 64 GB’ın 349 dolar ve son olarak 128 GB olan modelin ise 699 dolar olduğu ifade ediliyor.

EXCERIA microSD ise Pro’ya göre daha uygun fiyata sahip. 16 GB olan model 59 dolar, 32 GB’lık olan 99 dolar ve en yüksek kapasiteli microSD çözümü olan 128 GB model ise 179 dolara satılacağı belirtiliyor. 5 yıl garanti sunan kartların ne zaman piyasaya sürüleceği henüz bilinmiyor.

YORUMLAR