reklamı kapat

POPÜLER

MrBeast

MrBeast son videosunda bir Lamborghini aracı parçalayıcıya attı, diğer Lamborghini’yi ise tanklar ile parçalamaya çalıştı

 - Güncelleme: 08 Eylül 2023 11:12

YouTube dünyasının en büyük isimlerinden olan MrBeast, son videosunda bir Lamborghini aracı parçalayıcıya attı, başka bir Lamborghini’yi ise tank ile parçalamaya çalıştı.

MrBeast, şu an dünyanın en çok aboneye sahip YouTuber’ları arasında başı çekiyor (181 milyon) ve her attığı video devasa izlenme rakamlarına ulaşıyor. Ünlü ismin son paylaştığı videonun merkezinde ise iki farklı Lamborghini yer alıyor. Videoda karşımıza çıkan teknik sorunları bulunan Lamborghini’lerden bir tanesi, devasa parçalayıcıya atılarak öğütülüyor, bir diğeri ise tam üç farklı tankın önüne konuluyor. Burada bir yarışma formatı oluşturan ve Lamborghini’nin önüne tank mermilerini durdurması için farklı engeller kurduran YouTuber, çok sayıda atış yapılmasına rağmen ikinci Lamborghini’ye bir zarar veremiyor. “Lamborghini vs Parçalayıcı” isimli sayfada izleyebileceğiniz 15 dakikalık video, 8 Eylül itibarıyla tam 80 milyon görüntülenmeyi geride bırakmayı başarmış durumda. Bu arada eğer bilmiyorsanız MrBeast tarafından paylaşılan YouTube videolarını uzun süredir profesyoneller tarafından yapılmış Türkçe dublaj ile açarak izleyebiliyorsunuz. Bunu birçok farklı dilde yapan ve böylece videoları inanılmaz yüksek seviyede izlenen gerçek adıyla James Stephen Donaldson, kazandığı milyonlarca dolar gelirin etkisiyle prodüksiyonların seviyesini artırmaya devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MrBeast videoları yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli