reklamı kapat

POPÜLER

Narcos 3. sezon fragmanıyla yeni bir maceraya adım atıyor [Video]

İlk iki sezonunda Pablo Escobar‘ın hikayesini konu eden Narcos şimdi yeni bir hikayeyle yola devam etmeye hazırlanıyor. Sevilen dizinin üçüncü sezonu Cali karteline odaklanıyor. Bu da yeni imparatorların doğacağı ve farklı karakterlerle tanışacağımız anlamına geliyor.

Hatırlayacağınız üzere Narcos‘un ilk iki sezonu uyuşturucu kaçakçılığıyla adını dünya çapında duyuran Pablo Escobar’ın dönemini konu etmişti. İkinci sezon finaliyle Escobar yakalandı ve kaçınılmaz son gelmiş oldu. Fakat Narcos’un gördüğü büyük ilgi dizinin devam kararı almasıyla sonuçlandı. Üçüncü sezonda Escobar’ın düşüşünden sonra gücü devralan Cali karteline odaklanıyoruz. Kendilerini Cali’nin beyefendileri olarak tanıtan örgüt liderleri, dünya tarihindeki en büyük kokain karteli haline geliyor. Giberto cesur bir karar alıp işi bıraktığını açıklıyor. Ancak DEA ajanı Javier Peña, Amerikalı ve Kolombiyalı emniyet teşkilatlarından beklediği desteği buluyor. Böylece zorlu bir macera daha başlamış oluyor.

Narcos’un üçüncü sezonunda başrolde Pedro Pascal‘ı görüyoruz. Ona Damian Alcazar, Francisco Denis, Alberto Ammann, Pepe Rapazote, Matias Varela, Michael Stahl-David, Matt Whelan ve Kerry Bishe gibi isimler eşlik ediyor.

Narcos’un yeni bir maceraya atılmamıza vesile olacak üçüncü sezonu 1 Eylül’den itibaren Netflix’te olacak. Dizinin yeni sezon tanıtımını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

VİDEO

https://www.youtube.com/watch?v=QM1i4WT5K_4&feature=youtu.be