reklamı kapat

POPÜLER

Need for Speed Most Wanted’ın ön sipariş hediyeleri belli oldu

Electronic Arts‘ın başarılı yarış oyunu Need for Speed serisine yeni bir oyun daha katılıyor. Need for Speed – Most Wanted, İngiliz oyun yapımcısı Criterion Games tarafından geliştirilip, Electronic Arts tarafından yayımlanıyor. Bundan önceki oyun, 2005’te EA Blackbox şirketi tarafından piyasaya çıkarılmıştı.

Need for Speed – Most Wanted oyununu ön sipariş ile alanların oyunlarını bedavaya Limited Edition sürümüne yükseltebilecekleri açıklandı. Ayrıca, çevrim içi oynadığınızda ilk dört saatinizde iki katı speed point kazanacak ve oyunun başlangıcında iki tane özel modifikasyon ve performans bakımı yapabileceğiniz otomobil erişilebilir olacak. Bu otomobiller, 2012 Porsche 911 Carerra S ve Maserati GranTurismo MC Stradale.

Buna ek olarak, yurt dışındaki oyuncular ön sipariş için seçtikleri perakendeciye bağlı olarak üç ikramiye paketinden birisini alacak. Paketlerin içinde bulunan özel modifiye edilmiş arabalar sayesinde oyuncular, online yarışlarda hızlı bir başlangıç yapabilecek. Bu ikramiye paketlerinin Türkiye’ye getirilip getirilmeyeceği henüz bilinmiyor. Paketlerin içerisinde bulunan otomobiller ise şöyle:

Speed Pack: Caterham Superlight R500
Strike Pack: Mercedes-Benz SL 65 AMG
Power Pack: Ford F-150 SVT Raptor

Need for Speed – Most Wanted PlayStation 3, Xbox 360, PS Vita ve PC platformlarına Amerika’da 30 Ekim’de, Avrupa’da ise 1 Kasım’da çıkacak.

VİDEO

YORUMLAR