reklamı kapat

POPÜLER

Need For Speed

Need for Speed oyunu gerçek hayata uyarlandı [Video]

Efsane yarış oyunlarından Need for Speed, inanılmaz bir video ile gerçek hayata uyarlandı. Hazırlanan içerik gerçekten çok iyi görünüyor.

Rusya merkezli bir kanal tarafından hazırlanan “Gerçek Hayatta Need For Speed” isimli video, özellikle serinin en efsane oyunlarından Underground’ı akıllara getiriyor. Özel düzenleme tekniği ile oyunun dinamiklerini çok güzel yansıtan video, hem nostalji yaptırıyor hem de serinin geldiği son durumu akıllara getirerek üzüyor. Videoda Toyota Celica, Honda Integra Type-R, Mitsubishi EVO VIII, Nissan 350Z ve Toyota Supra gibi araçlar yer alıyor. Bunlar arasından seçilen Toyota Celica’ya ufak bir modifiye yapılarak yola çıkıyor. Ufak bir turdan sonra elbette olay yarışa geliyor. Gerçekleştirilen yarışı nitronun da etkisiyle Toyota Celica kazanıyor. Kısa olmasına son dönemde gördüğümüz oyun odaklı en ilginç videolardan olan bu özel Need For Speed çalışması, takdiri sonuna kadar hakediyor.

Need for Speed efsanesi halen hayatımızda

Ancak dediğimiz gibi oyun artık gündemde çok fazla gelemiyor. Eski tadından çok ciddi şekilde uzaklaşılan oyun, özellikle Forza Horizon gibi bir bir yapımın yanında unutulup gidiyor. Electronic Arts’ın bu oyun serisini yeniden “biraz daha gerçekçi” bir yapıda hayatımıza geri sokması gerekiyor. Bu serinin bu hale gelmesi özellikle 90’lar neslinin hiç ama hiç hoşuna gitmiyor.