reklamı kapat

POPÜLER

Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden ilk fragmanına kavuştu [Video]

Michael Bay‘in yapımcılığını üstlendiği Ninja Kamplumbağalar: Gölgelerin İçinden filminin ilk fragmanı yayınlandı. Michael Bay diyince akla gelen detayları bir bir barındıran fragmanın Ninja Kaplumbağalar’la büyümüş nesli heyecanlandıracak yanları da bulunuyor.

Her ne kadar komik ve eğlenceli sahneler olsa da ilk Ninja Kaplumbağalar filmi vasatın altında bir filmdi. Eleştiri oklarının hedefi olan film, aynı zamanda Michael Bay yapımcılığında patlama sahneleri arasında boğulmuştu. Bu yüzden ilk filmden hoşlanmadıysanız size kötü bir haberimiz var. Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden filminin fragmanı da tıpkı ilk filmi andırıyor. Ancak hemen karamsarlığa kapılmayın çünkü fragman sizi sinemaya gitmeye ikna edecek üç önemli karakteri de beraberinde getiriyor: Bebop, Rocksteady ve Casey Jones.

ninja
Oldukça hızlı, akılda kalıcı ve eğlenceli bir fragmana sahip olan Gölgelerin İçinden, ilk filmdeki gibi pek çok patlamaya sahne olsa da yeni karakterlerle 80’lerin o eğlenceli Ninja Kaplumbağalar havası daha bir yakalanmış gibi. Megan Fox‘un kusursuz güzelliği kafalardaki April ile tam uyuşmasa da bu filmde de pek çok izleyiciyi etkileyeceği kesin. Casey Jones ise son olarak Arrow dizisiyle adından bir hayli bahsettiren Stephen Amell tarafından canlandırılıyor. İlk filmin eleştirilerinden bir parça ders alınarak çekildiğini düşündüğümüz filmin Türkçe alt yazılı fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz. Film 3 Haziran 2016‘da vizyondaki yerini alacak.