reklamı kapat

POPÜLER

TMNT

Yeni “Ninja Kaplumbağalar” filminin ilk fragmanı yayınlandı [Video]

Michael Bay‘in yapımcılığını üstlendiği Ninja Kaplumbağalar‘ın yeni filminin ilk fragmanında ilk dikkat çeken şeylerden birisi kahramanlarımızın yani kaplumbağaların bir hayli büyük tasvir edilmesi oldu.

Jonathan Liebsman tarafından yönetilen ve yakın bir zamanda beyazperdeye gelecek olan film için yayınlanan ilk fragmanda kablumbağaları yine iş başında görüyoruz. Fragman ayrıca bu kabuklu kahramanların kökeninin bu dünyaya ait olduğu doğruluyormuş gibi görünüyor filmde ninja kaplumbağaların kökeninin uzaya atfedileceğine dair dedikoduları da böylece geçersiz kılmış oluyor. Filmde kaplumbağaların birer “ninja“ya dönüşmesinin, Shredder (William Fitchner) ve April O’Neil‘ın (Megan Fox) babasının gerçekleştirdiği bir deneyin sonucuna bağlandığı anlaşılıyor.

Fragman bize ayrıca Shredder’ı böyle davranmaya iten nedenlere dair de bazı ipuçları veriyor. Onu bu filmde ellerini ovuşturan ve sürekli bir hinlik peşinde olan tipik bir kötü adam olarak değil New York şehrine yeniden bir düzen getirmek isteyen güçlü bir savaşçı olarak görüyoruz.

Fragmandaki en büyük sürpriz ise yukarıda da belirttiğimiz gibi kaplumbağaların boyutu. Ninja Kaplumbağalar’ın daha önceki versiyonlarının çoğunda kaplumbağaların boyu ortalama uzunlukta ya da bundan biraz daha kısaydı. Bu yeni filmde ise kahramanlarımızın insanlara tam anlamıyla tepeden baktıklarını görüyoruz. Yüzlerinin ise biraz daha insani izler taşıdığı farkediliyor, ki bu da bir o kadar ürkütücü gözüküyor.

VİDEO

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Yeni “Ninja Kaplumbağalar” filminin ilk fragmanı yayınlandı [Video]” için 2 cevap

  1. fatih çelik dedi ki:

    Rocksteady and Bebop are my heroes 😛

  2. Ertan Hekimler dedi ki:

    film illaki güzel olacağı kesin. lakin kaplumbağların tipi benimde gözümden kaçmadı. Nitekimde Ninja kaplumbağlarla büyüyen bir nesilden olduğum için alışılmışın epey dışına çıkılmış.