reklamı kapat

POPÜLER

Nokia Captain America Nokia 5.2

Nokia Captain America yani Nokia 5.3 hakkında yeni detaylar

Akıllı telefon tarafının önemli ismi Nokia’nın MWC 2020’de tanıtacağı Captain America kod adlı model, Nokia 5.3 olarak geliyor. İşte detaylar;

Captain America kod adlı olası adıyla Nokia 5.2’nın karşımıza resmi olarak Nokia 5.3 adıyla çıkacağı ortaya çıktı. Yukarıda gördüğünüz görsel sızıntısı daha önce yapılan telefon, buna tekrar baktığımız zaman standart bir tasarıma sahip ve ön kamerasını bir damla çentikte taşıyor. Altında Nokia logosunun yer aldığı kalın bir çerçeve ile gelen cihaz, arkasında dörtlü kameraya ev sahipliği yapan ve flaşı merkeze alan yuvarlak bir kamera modülü taşıyor. Parmak izi sensörü de arkasında yer alan telefon, teknik olarak iyice detaylanmış durumda. En altta 180 dolar fiyat etiketine sahip olacağı aktarılan orta seviye cihaz, söylendiği kadarıyla 3 GB / 4 GB / 6 GB RAM + 64 GB depolama ile yolda bulunuyor. Gücünü Snapdragon 660/665 işlemciden alacak denilen telefonun, 6,55 inç bir ekran üstüne kurulduğu da aktarılıyor. Arkasındaki kameraları 16 megapiksel + 5 megapiksel + 8 megapiksel + 8 megapiksel olan, önünde ise 8 megapiksel selfie kamerası taşıyan Nokia 5.3, daha önce söylenenin aksine 4.000 mAh pille geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nokia 5.3 dikkat çekecek gibi görünmüyor

Modelin çok ama çok yakında tanıtılacağı gelen bilgiler arasında bulunuyor. Ancak bunun için henüz net olarak açıklanmış bir tarih bulunmuyor. Ancak tahminler müjdesi verilen 19 Mart etkinliğine işaret ediyor.

İlginizi Çekebilir

Çok ilginç bir bisiklet modeli görmek ister misiniz?