reklamı kapat

POPÜLER

Nothing Ear (Stick)

Nothing Ear (Stick) kablosuz kulaklığın fiyatı en düşük seviyede [Nisan 2024]

Nothing Ear (Stick) kablosuz kulaklık için dikkat çeken indirim fırsatı geldi. Sıra dışı tasarımıyla dikkatleri üstüne çeken kulaklık tasarıma önem veren kullancııları hedef alıyor. Konforlu bir deneyim sağlayan kulaklık hafif tasarımıyla da dikkat çekiyor.

Yaklaşık 4,4 gram ağırlığa sahip olan Nothing Ear (stick), IP54 sertifikasına da destek veriyor. Bu sayede su sıçramalarına, tere ve toza karşı dayanıklı olan kulaklıkta özel olarak geliştirilmiş 12,6 mm dinamik sürücü kullanılıyor. Yüksek ses ve kaliteli bir ses performansı vadeden kulaklıkta üç yüksek çözünürlüklü mikrofonu da bünyesinde barındırıyor. Cihaz akıllı algoritmalara, rüzgar geçirmez yapıya ve kalabalığa karşı aramalar için 1 milyondan fazla sesi analiz ediyor. Fast Pair özelliği ile herhangi bir Android cihaza kolayca bağlanmak mümkün. Kulaklık Nothing Phone imzalı telefonlarda oyun oynarken kullanıldığında otomatik olarak düşük gecikme moduna geçiyor. Kulaklık yüzde 100 şarj edildiğinde 7 saate varan pil ömrü sağlıyor. 10 dakikalık şarjla 2 saat kullanım süresi vadeden cihaz şarj kutusuyla birlikte 12 saate varan konuşma süresi sağlıyor.  Kulaklıkta aktif gürültü engelleme özelliği ise mevcut değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nothing Ear (Stick) kulaklığın kampanyalı fiyatı ne kadar?

iOS ve Android’li akıllı telefonlar için geliştirilen Nothing X uygulaması üzerinden ekolayzır seçeneği de kullanıcılara sunuluyor. Resmi satış fiyatı 3.499 TL olan kulaklık bir satış kanalında yapılan indirimle şu anda 2.299 TL‘ye temin ediliyor.

Nothing Ear

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER