reklamı kapat

POPÜLER

OnePlus 8 Pro

OnePlus 8 Pro süper hızlı kablosuz şarj teknolojisiyle geliyor

Kısa bir süre önce ortaya çıkan açıklamada OnePlus CEO’su Pete Lau, OnePlus 8 Pro modelinin kablosuz şarj teknolojisiyle geleceğini belirtmişti.

Pete Lau’nun bu açıklamasının ardından telefondaki kablosuz şarj teknolojisiyle ilgili yeni bir detay ortaya çıktı. Gelen son bilgilere göre OnePlus 8 Pro, 30 dakikalık kablosuz şarjla yüzde 80 şarj seviyesine ulaşacak. Xiaomi’nin 30 watt kablosuz şarj standını kısa bir süre önce piyasaya sürdüğünü hatırlatmakta yarar var. OnePlus’ın da 40 watt kablosuz şarj cihazını önümüzdeki günlerde satışa sunması bekleniyor.

OnePlus 8 Pro’nun 8 GB RAM’li modelinde 128 GB dahili hafıza, 12 GB RAM’li modelinde ise 256 GB dahili hafıza yer alıyor. Telefonda microSD kart girişinin olmayacağı da söyleniyor. 120 Hz’lik ekran sayesinde akıcı bir deneyim sunacağı belirtilen telefonun QHD Plus çözünürlükte destekleyeceği ifade ediliyor. 6,78 inçlik AMOLED ekrana sahip olacağı iddia edilen telefonun arka kısmında 48 megapiksel kamera olacağı konuşuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OnePlus 8 Pro ne zaman tanıtılacak?

48 megapiksel arka kameraya ultra geniş açı kameranın eşlik edeceği söyleniyor. Bu kameralarla birlikte telefonda 3 kat optik yakınlaştırma yeteceğinin de olacağı belirtiliyor. Derinlik sensörüyle gelmesini beklediğimiz telefon modelinin ön tarafında ise 16 megapiksellik kameranın olacağı ifade ediliyor. Ön kameranın sol üst tarafta olacağını da söyleyelim. Pil kapasitesi 4.510 mAh olan telefonda ters kablosuz şarj teknolojisinin de yer alacağını belirtelim. OnePlus 8 Pro hakkındaki tüm detaylar 14 Nisan’da gerçekleşecek etkinlikte açığa çıkacak.

İlginizi Çekebilir

Geleceğin akıllı telefonu, hem de her açıdan!