reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

OnePlus 8T
OnePlus 8T

OnePlus 8T tasarımı çıktı; Türkiye’deki OnePlus modelleri satıştan kalktı

OnePlus firmasından dikkat çeken model OnePlus Nord sonrasında bu sefer OnePlus 8T geliyor. Modelin tasarımı karşınızda.

Advertisement

Aslında OnePlus 8T tasarımı daha önce ortaya çıkmıştı. Ancak bu sefer OnLeaks sayesinde tüm detaylar kendisini göstermiş oldu. Görebileceğiniz kavisli değil düz yapıyı benimseyen model, ön kamerayı bir ekran deliğinde taşıyor ve oldukça ince çerçeveler taşıyor. Maalesef 3.5 mm kulaklık girişi taşımayan telefon, bir amiral gemisi olarak gücünü Snapdragon 865 Plus işlemciden alıyor. 6,55 inç 120 Hz bir AMOLED ekran üzerine kuruluyor denilen ve 120 Hz ile oldukça sevindiren cihaz, en az 8 GB RAM ile satışa çıkacak deniyor. Modelin arkasında ise dörtlü kamera sistemi bizleri bekliyor. Burada 48 megapiksel ana + 16 megapiksel ultra geniş açı + 5 megapiksel makro + 2 megapiksel derinlik kameralar bir araya geliyor. Modelin başlangıç depolaması ise 128 GB olacak deniyor. Kutusundan Android 11 ile çıkacak 8T’de 65W hızlı şarj destekli 4.500 mAh‘lık bir pil kullanılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OnePlus 8T Türkiye’de satışa çıkmayabilir

OnePlus’ın cihazları biliyorsunuz uzun süredir büyük bir alışveriş sitesinde OnePlus Türkiye garantili olarak “satılıyordu”. Burada artık “satılıyordu” diyoruz çünkü şu an hiçbir model bahsettiğimiz bu satış kanalından elde edilemiyor. Modellerin stok bitirmediği, arka planda başka bir durumun olduğu akla geliyor. OPPO ile bağlantılı OnePlus firması Türkiye pazarına gerçekten resmi olarak geliyor olabilir.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi ekran altı kamera teknolojisi kullanıma çıkıyor