reklamı kapat

POPÜLER

Opel’in yeni SUV modeli Crossland X ile ilgili ilk resmi bilgiler

Mokka X ile birlikte segmentinde kullanıcıların dikkatini çekmek için adım atan Opel içerisinde SUV hareketliliği devam ediyor. Geçtiğimiz süreçte satış rakamlarında elde ettiği başarısızlıktan ötürü rafa kaldırılan Antara modeliyle hayal kırıklığı yaşayan Opel, son yıllarda gözle görülür talep artışı olan pazara dönüş hazırlığı yapıyor. Üstelik bu sefer kaybetmeye hiç niyeti yok.

Advertisement

Mokka X‘in abisi kimliğiyle birlikte Opel’in ürün gamındaki yerini alacak olan Crossland X çarşamba günü düzenlenecek etkinlikle kullanıcıların karşısına çıkacak. Crossland X ile ilgili ilk resmi paylaşımı Twitter hesabı üzerinden yapan Opel, modelin yüzüyle ilgili bilgileri de bizlere ilk elden göstermiş oldu.

Beklenildiği gibi Mokka X ile benzer tasarım hatlarına sahip olan modelle ilgili açıklamalarda bulunan markanın pazarlama şefi Tina Muller, “Bu araba şehirde köy hayatı yaşayanlara uygun olacak..” diyerek Crossland X’in yaşam alanı ve bagaj hacmi konusunda ihtiyaçları fazlasıyla karşılayacağının altını çizdi. Crossland X’in tanıtım etkinliğini Mart 2017‘de kapılarını açacak Cenevre Otomobil Fuarı‘nda yapacak olan Opel, Zafira modelinin devamı niteliğinde olan Grandland X‘i de eylül ayında düzenlenecek Frankfurt Otomobil Fuarı‘nda tanıtmayı planlıyor. Opel’in yeni SUV model Crossland X ile ilgili son gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.