reklamı kapat

POPÜLER

Operatörler iPad’e hazır

Apple’ın merakla beklenen cihazı iPad ayın 25’inde satışa çıkıyor. Operatörler de potansiyel ve mevcut iPad sahiplerini kendi saflarına çekebilmek için özel kampanyalar, fiyatlandırmalar yapıyor.

Turkcell, iPad’e özel 1 ve 4 GB’lık kullanım paketleri sunacak. Kontrat zorunluluğu olmayan paketler ile iPad sahipleri istedikleri zamanda istedikleri yerden interenete girebilecek. iPad paketlerinden yararlanan bireysel müşteriler ilk 3 ay yüzde 25, kurumsal müşteriler yüzde 50 indirimden yararlanacak. Kullanıcılar, Turkcell’in iPad’e özel geliştirdiği uygulamalar sayesinde SMS/MMS atabilecek, çok yakında da TV ve maç görüntülerini seyredebilecek.

Turkcell iPad

iPad’e oldukça hazır görünen operatörlerden Vodafone; Mbyte, Kbyte gibi tüketiciden uzak kavramlardan ve kota aşım kaygısı yaşamadan 99 kuruştan başlayan saatlik, günlük, aylık mobil internet paketleri sunuyor.

Avea da iPad için hazırlık yapan bir diğer operatör. iPad ile uyumlu özel Mikro SIM kartlar şu anda detayları belli olmayan ama uygun maliyetli olduğu söylenen 3G paketleriyle birlikte sunulacak.