reklamı kapat

POPÜLER

OPPO A9 2020
OPPO A9 2020
OPPO A9 2020

OPPO A9 2020, kamera performansıyla fark yaratıyor

Mobil fotoğrafçılık konusunda iddialı olan OPPO A9 2020, dörtlü arka kamerası ile nefes kesen kareler yakalamayı mümkün kılıyor.

Gelişmiş teknolojiler sayesinde akıllı telefon kameraları her geçen gün güçlenirken; OPPO A9 2020 de etkileyici yeteneklere sahip dörtlü arka kamerası ile sınırları zorlayan bir performans ortaya koyuyor. Çok yönlü kamera teknolojisiyle gece fotoğraflarından manzara fotoğraflarına kadar çekim alternatifleri sunuyor. Model 48 MP ana kameraya eşlik edecek şekilde 8 MP ultra geniş lens + 2 MP mono lens + 2 MP portre lensi olmak üzere toplamda dört kamerayla geliyor.

48 MP‘lik ana lens daha yüksek çözünürlükle görüntü netliğini artırarak daha fazla ayrıntı yakalamak isteyenlere hitap ediyor. Manzara fotoğrafları ile arkadaşlarınızı çekimlerinize hayran bırakmak isterseniz o zaman devreye 8 MP‘lik ultra geniş lens giriyor. 119 derecelik görüş açısı sunan kamera kadrajınıza daha fazlasını sığdırmanıza yardımcı oluyor.

OPPO A9 2020
OPPO A9 2020

OPPO A9 2020 selfie konusunda da iddialı

Mono ve Portre lensleri de kullanıcılar için yeni alternatif çekimlerin kapısını aralıyor. Portre çekimlerinize retro, grenli ve atmosferik filtreler ekleyebilir, trendlere hızla ayak uydurabilirsiniz. A9 2020 gece çekimleri için de elbette bir çözüm sunuyor. Ultra Gece Modu 2.0 düşük ışıkta aydınlık kareler çekmenizi mümkün kılıyor. HDR ve Çoklu Çerçeve Teknolojisi ile insan gözünün algılayabileceği parlaklığı ve ayrıntıyı aşan gece manzaralarını yakalayabilirsiniz. Ultra Gece Modu 2.0’ı ultra geniş açılı fotoğraflar çekerken de kullanabilirsiniz.

Video çekimleri de unutmayan OPPO A9 2020, en son stabilizasyon teknolojisiyle donatılıyor. Yüksek kalitede video çekimler yapabileceğiniz modelle aksiyon videolarında sarsıntısız görüntüler elde etmek mümkün. Elektronik Görüntü Sabitleme teknolojisinden faydalanan model, dahili jiroskobuyla da video çekimlerini destekliyor.

Model selfie çekimleri konusunda da iddialı. 16 MP çözünürlüğünde selfie kamerasıyla donatılan A9 2020, yapay zeka destekli güzelleştirme teknolojisini kullanıyor. Bu teknolojiyle cilt tonu, yaş, cinsiyet ve ten rengi gibi özellikler otomatik olarak tanımlanabiliyor. Bu sayede kişiselleştirilmiş güzelleştirme etkisi ile ideal düzenlemeye ulaşılıyor.

İlgili video

OPPO A serisinin Türkiye’de çekilen reklam filmi