reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Reno3

OPPO Reno3 serisiyle yaratıcılığınıza katkı sağlayan özellikler

OPPO Reno3 Serisi gelişmiş kamera özellikleriyle dikkat çekiyor. OPPO’nun yeni telefonları video sabitleme, bokeh ve hibrit yakınlaştırma özellikleriyle fotoğraf tutkunlarına yeni bir soluk getiriyor.

Reno3 Pro modelinin arkasında yer alan kamera ile 4K çözünürlüğünde videolar çekilebiliyor. Telefonun ön kamerasıyla da Full HD video kayıtlar yapılabiliyor. Akıllı telefonda yer alan Ultra Video Sabitleyici özelliği videolarda oluşabilecek titreşimi minimuma indiriyor.

Reno3 Pro’da Hibrit Görüntü Sabitleme teknolojisi, kayıt sırasında titremeyi doğru bir şekilde algılıyor. Kullanıcılar bu sayede daha pürüzsüz videolar kaydedebiliyor. Ultra Video Sabitleyici Pro özelliği ise ultra geniş açılı lens ile yaptığı çekimlerde zorlu dış mekan video kaydı, off-road maceraları, kovalama sahneleri ve diğer değişken hareketlerde bile videoların sabit kalmasını sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Reno3 Pro, bokeh özelliğiyle fark yaratıyor

Reno3 Pro, profesyonel düzeyde video çekimleri yapabilmeniz için bazı fark yaratan özellikler ile birlikte geliyor. Kullanıcılar çekecekleri videolarda, tıpkı fotoğraflarda olduğu gibi Bokeh özelliğini kullanabiliyor. Bu sayede kullanıcılar video kayıt esnasında arka plan bulanıklaştırması yapabiliyor. Video Hibrit Optik Yakınlaştırma ile yapılan yakın çekim videolarda üstün görüntü kalitesi elde etmek de mümkün.

OPPO Reno3 çift görüntü sabitleme sistemini sunuyor

Serinin bir diğer modeli olan Reno3, yeni çift görüntü sabitleme işlevini yerine getirmek için ultra geniş açılı lensi kullanarak video sabitleme özelliğinde farkını ortaya koyuyor. Kullanıcılar bu özellik sayesinde üst düzey video kalitesi elde edebiliyor.

Sosyal medya hesaplarınızda fark yaratın

OPPO’nun Soloop uygulaması ile çekilen videolara farklı bir görünüm katabilmek de mümkün. Seçilen müziğin ritmine uyacak şekilde videoyu otomatik olarak düzenleyen uygulama, çekilen videoların geçişlerinde de otomatik olarak efekt ekliyor. Soloop sayesinde sosyal medyanızda fark yaratacak videolar oluşturabilirsiniz. Reno 3 Pro hakkındaki detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgili video

Acun Ilıcalı’ı OPPO reklamı yayında

İLGİLİ HABERLER