reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Reno7 Z 5G

OPPO Reno7 Z 5G için tasarım ortaya çıkarıldı

Birden fazla modelden oluşan OPPO Reno7 ailesine bir üye daha geliyor. Çok yakında OPPO Reno7 Z 5G modeli de tanıtılacak.

OPPO Reno6 ailesinin üzerine gelen OPPO Reno7 serisi, tam olarak Reno7 SE, Reno7 ve Reno7 Pro modellerinden oluşuyor. Bu aileye yakında dahil edilecek OPPO Reno7 Z 5G, yapılan sızıntı ile ortaya çıktığı üzere sürpriz olmayan şık bir tasarıma sahip. Arkasında üçlü kamera sistemi olan telefon, köşeli yapısıyla dikkat çekiyor ve dikkat çekici birden fazla renk taşıyor. Şimdilik telefon için toplam üç farklı renk görünüyor. Selfie kamerasını ekran deliğinde barındıran telefon, sınıfına göre iyi sayılacak çerçevelere sahip.

Temel olarak OPPO A96 5G’yi andıran telefon, henüz kesin değil ancak yüksek ihtimalle gücünü Snapdragon 480 Plus işlemciden ve 8 GB RAM’den alıyor. Kutusundan Android 11 ile çıkacak ancak ileride Android 12 alacak telefon, 33W şarj destekli 4.500 mAh pil üzerine kurulacak. Parmak izi sensörü büyük olasılıkla yanda olan telefon, 3,5 mm kulaklık girişini de kullanıcılarına sunacak gibi görünüyor.

OPPO Reno7 serisinden hiçbir telefon henüz Türkiye’ye gelmedi ve kısa zamanda da gelecek gibi görünmüyor. Reno6 ailesinden sadece ana modeli Türkiye’ye getiren, onda da çok geç kalan OPPO Türkiye, Reno7 ailesinden bir modeli yıl sonuna doğru Türkiye’ye getirebilir ve bu model sadece ana seçenek Reno7 olabilir.

İlginizi Çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın