reklamı kapat

POPÜLER

Ori and the Will of the Wisps’in görsel şölen sunan fragmanı yayınlandı [Video]

E3 denildi mi indie yapımları es geçmek olmaz. Etkileyici grafikleri ve sunduğu müzik şöleniyle kalbimizi kazanan Ori and the Blind Forest‘ın devam oyunu kendini gösterdi.

Oldukça hareketli geçen Microsoft konferansı pek çok keyifli duyuruyu da beraberinde getirdi. Bunlardan biri de Ori and the Blind Forest’ın devam oyunu olan Ori and the Will of the Wisps. Moon Studios tarafından geliştirilen devam oyunu en az Blind Forest kadar etkileyici görünüyor. Göz kamaştıran renk paleti seçimleriyle bizi ihya eden bir fragman paylaşan Microsoft, oynanışa dair herhangi bir videoya ise duyuruda yer vermedi.

İlk oyunda kontrol ettiğimiz karakterimiz Ori, platformlar arası hareket ederek bulmacaları çözüyor ve oyunda ilerleme sağlıyordu. Aslan Kral, Demir Dev gibi yapımlardan esinlenen oyun eleştirmenlerden övgüleri toplamış, yüksek puanlar almıştı. Yeni oyun için sunulan fragmana bakılırsa, devam oyunu Blind Forest’ın başarısını sırtlanarak bir seviye daha yukarı çıkaracak gibi. Sinematik fragman yayınlamakla yetinen oyun Xbox One ve Windows 10 Store’a özel olarak çıkacak. Ne yazık ki herhangi bir çıkış bilgisi paylaşılmadığı gibi konuya ilişkin bir detaya da yer verilmedi. Ori and the Will of the Wisps’in etkileyici fragmanına haberin devamında ulaşabilirsiniz.

VİDEO