reklamı kapat

POPÜLER

Hisense 100L8D 4K lazer televizyon HDR10
Hisense 100L8D 4K lazer televizyon HDR10

Otomobil fiyatına 4K lazer televizyon: Hisense 100L8D

Çinli şirket Hisense, 100 inç boyutunda 4K lazer televizyonunu tanıttı. Hisense 100L8D, devasa bir boyutta olmasına rağmen ince çerçeveleriyle göze çarpıyor. Hisense 100L8D ve geniş renk gamı desteği sayesinde oynatıcı geniş bir renk aralığı ve doygunluğu sunuyor.

HDR10 desteği bunun yanında gerçek siyah ve koyu renklerin de ortaya çıkmasına olanak sağlıyor. Hisense’in tescilli ışık kaynağı teknolojisi sayesinde televizyon herhangi bir odada doğal renkler ve üstün parlaklık vadediyor. Texas Instruments’ın DLP 4K UHD DMD çipiyle güçlendirilen televizyon ekrana 8 milyondan fazla piksel veriyor.

Seyir keyfi artıyor

Smooth Motion Plus isimli teknoloji yardımıyla televizyon piyasadaki LED TV’lerden daha hızlı görüntü üretiyor. Hızlı hareketli sahnelerde ve spor müsabakalarında berrak görüntü kalitesi sunan televizyon sunduğu üstün görüntü kalitesini ses sistemine de taşıyor. Harman imzalı ses sisteminin tercih edildiği televizyonda 110 watt gücünde 2.1’lik ses sisteminin yer aldığını belirtelim. Kablosuz subwoofer ve iki adet hoparlörle birlikte gelen televziyonda TV alıcısı ve akıllı TV arayüzü de mevcut. Akıllı TV arayüzü sayesinde televizyona YouTube, Netflix, Amazon Video ve daha bir çok uygulama yüklenebiliyor. 24 Kasım’da satışa sunulacak televizyonun yurt dışındaki satış fiyatı ise yaklaşık 10 bin dolar.