reklamı kapat

POPÜLER

HyperX

Oyunculara özel RGB aydınlatmalı fare

Kingston’ın oyunculara yönelik geliştirdiği markası HyperX, yeni oyuncu faresini tanıttı. HyperX Pulsefire Surge olarak adlandırılan fare, Pxart 3389 sensörü ve 16.000 DPI çözünürlüğüyle geliyor. Omron anahtarlarının kullanıldığı sol ve sağ düğmeler 50 milyon tıklamaya karşı dayanıklı.

360 derece göz alıcı RGB aydınlatma efektlerine de sahip olan mouse’u HyperX NGenuity™ yazılımıyla kişiselleştirmek mümkün. Bu sayede oyuncular sistemlerine veya çevrelerine uyan renkleri seçip çok daha etkileyici bir oyun deneyimi yaşayabiliyor. HyperX Pulsefire Surge oyuncu mouse’u yakın zaman önce, prestijli Red Dot 2018 ürün tasarımı ödülünü kazandı.

Pulsefire Surge’de 16.000 DPI’a kadar destek veren 5 adet özelleştirilebilir yerleşik DPI ayarı bulunuyor. Oyuncular kendi bireysel tercihlerine veya tarzlarına göre istedikleri ayarı yapabiliyor. Dahili bellek sayesinde kullanıcılar, aydınlatma ayarlarını ve efektleri üç farklı profile kaydedebiliyor, istedikleri yerde bu profilleri kullanabiliyor. HyperX NGenuity yazılımıyla LED aydınlatmayı da özelleştirebilen kullanıcılar, 360 derecelik ışık çemberi, DPI düğmesi ve HyperX logosu için RGB renkler seçebiliyor. Ek olarak, sensör performansı ayarları, makrolar ve DPI ayarları gibi gelişmiş özelleştirme araçları da bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oyunculara özel fare ne zaman satışa sunulacak?

İki yıllık garantiye sahip olan Pulsefire Surge, Türkiye’de 329 TL‘den satışa sunulacak.

İlgili video