reklamı kapat

POPÜLER

PES 2017 oynanış videosu yayında [Video]

Ağustos ayına giriş yaptığımız bugünlerde FIFA ve PES için geri sayım başladı. Rekabetin doruğa ulaştığı bugünlerde her iki taraf da kozlarını birer birer ortaya koyuyor. PES 2017’nin yayınlanan oynanış videosu oyunla ilgili neredeyse tüm detayları gözler önüne seriyor.

Eurogamer tarafından yayınlanan oynanış videosunda Fransa ve Almanya karşı karşıya geliyor. Videoda oyunun başlangıç seremonisinden 80. dakikalara kadar izleme fırsatı buluyor ve ayrıca gol de izliyoruz. Oyunu oynamadan yorum yapmak mümkün olmasa da videodan görüldüğü kadarıyla geçen yıla göre çok farklı bir oyunla karşılaşmayacağız gibi görünüyor. 15 Eylül’de tüm dünyada Xbox One, PlayStation 4 ve PC için piyasaya sürülecek olan oyunun PC versiyonunun konsollarla denk kalitede olmayacağını hatırlatmakta fayda var. Yayınlanan oynanış videosuna haberin görselinden göz atabilirsiniz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“PES 2017 oynanış videosu yayında [Video]” için 2 cevap

  1. Adem T. dedi ki:

    Santra vuruşu hatalı olmuş,kurallar değişti

  2. Bilal dedi ki:

    Fifa oynuyorum ama hangi firma daha iyi çıkarırsa onu oynarım ve merak ettiğimden videoyu izlemek istedim direk santra dan başladım izlemeye ve 1 saniye sonra kapattım sebebi ise başlama vuruşu yapılırken aşağıdaki beyaz formalı futbolcunun sahanın üzerinde kayması yetti bana tartışmasız 1 sene daha fifa 17 oynamaya devam edicem. Konami futboldan çekil sudokuya yönel…