reklamı kapat

POPÜLER

2021 Peugeot e-Rifter

Peugeot cephesinden mayıs ayı odağında ticari araç kampanyası

Kısa süre önce binek modeller için mayıs kampanyasını duyuran Peugeot, ticari kanadı için de benzer odakta kampanyayı devreye alıyor.

Peugeot Türkiye, Mayıs ayı boyunca hafif ticari araç grubuna özel avantajlı ödeme seçenekleri sunuyor. Kampanya kapsamında, güçlü SUV görünümü ve Zenith cam tavan ile segmentinde kuralları değiştiren Rifter 80.000 TL için %0 faiz avantajıyla satışa çıkıyor. Üstün yakıt ekonomisi, efektif yükleme hacimleriyle beğeni toplayan hafif ticari ailesi de 100.000 TL için %1,09 faiz avantajıyla dikkatleri çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Peugeot ticari araç ailesi farklı ihtiyaçlara cevap veriyor

PEUGEOT, hafif ticari araçlar alanında kullanıcılara zengin ürün çeşitliliği sağlıyor. Rifter, sunduğu donanım özellikleri ve SUV görünümlü tasarımıyla hem ticari amaçlı kullanımı hem de aile beklentilerini karşılıyor. Markanın bir diğer hafif ticari araç modeli Expert, geniş iç hacmi, teknolojisi ve sunduğu binek otomobil konforuyla rakiplerinden ayrılıyor. Model, keyifli seyahatler için Expert Traveller ve ticaretin uzmanları için Expert Van olmak üzere iki farklı seçenekle tüm ihtiyaçlara uyum sağlıyor. Partner Van ise, kendi sınıfında ilk olan PEUGEOT i-Cockpit ile yepyeni bir sürüş deneyimi sunuyor ve tasarımıyla tüm bakışları üzerine çekiyor. Boxer ise minibüs ve Van sınıfında standartların üzerine çıkıyor.