reklamı kapat

POPÜLER

Citroen

Citroen cephesinden ticari araç düşünenlere mayıs kampanyası

Ticari araç ürün gamındaki tüm modelleri kapsayan mayıs kampanyası duyuran Citroen, her türlü kullanıcı kitlesini yakalamak istiyor.

Citroën, mayıs ayında ticari araç modellerine özel kampanyaları aracılığıyla uygun alım seçenekleri sunmasıyla kullanıcıların dikkatini çekmek istiyor. Kullanıcılar bu kampanya kapsamında ürün gamındaki tüm ticari modelleri değerlendirebilecek. PSA Finans avantajıyla sunulan kredi kampanyası kapsamında; modüler tasarımıyla sınıfının en iddialı aracı olan Citroën Berlingo model ailesi, 55 bin TL için 12 ay vadeli 0 faizli kredi fırsatıyla sunuluyor. Ayrıca modüler tasarıma sahip Berlingo’nun kombi versiyonlarında, nakit alımlarda 6 bin TL’ye kadar indirim fırsatı kullanıcılarla buluşuyor. Citroën, Berlingo’da sunduğu 163 bin TL’den başlayan anahtar teslim fiyatıyla Mayıs ayı boyunca yeni bir ticari araç satın alacaklara büyük avantajlar sağlıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Citroen ticari araç kampanyasından detaylar

Citroën; konfor, teknoloji ve mimarisiyle binek araçları aratmayan Jumpy ve Jumpy panelvan modelleri ile üstün kapasiteli ticari aracı Jumper’ı ise 75 bin TL için 15 ay vadeli 0 faizli kredi imkanıyla sunuyor. Mayıs ayında da profesyonellerin yanında olmaya devam eden Citroën, Jumpy ve Jumper modellerini 48 bin TL’ye 12 ay boyunca 0 faizli kredi fırsatı ve avantajlı fiyatlarla KOBİ’ler ile buluşturuyor.

İlginizi çekebilir

Peugeot 508 hibrit